STIHL на міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016»

STIHL на АГРО-2016 Збільшити

З 8 по 11 червня 2016 року компанія ТОВ «АНДРЕАС ШТІЛЬ» прийняла активну участь в XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка проходила в Національному комплексі «Експоцентр України» в Києві.

Той, хто побував на цьогорічній виставці, просто не міг пройти повз нашого майданчика. І не дивно. Арсенал техніки на нашому стенді був вражаючим! Бензопили, мотокоси, міні-мийки, повітродувні пристрої, сокири STIHL, газонокосарки та культиватори VIKING - все, про що мріє кожен садівник-аматор чи професійний фермер, можна було не лише побачити, а випробувати в дії.

Найбільшою популярністю серед чоловіків користувалась найпотужніша в світі ручна бензопила STIHL MS 880! Адже, втримати у руках та відчути майже 9 кінських сил в роботі – випробування для найсильніших.

Пограти в повітряний футбол за допомогою ранцевих повітродувок STIHL та втримати м'яча повітряним потоком, що видувається зі швидкістю до 95 м/с - то була захоплююча пригода та можливість отримати цікавий приз.

Спеціально запрошений гість, скульптор по дереву Артем Науменко, демонстрував унікальну техніку різьблення по дереву. Впродовж трьох днів він на очах зацікавлених відвідувачів зі звичайних дерев'яних колод створював різноманітні фігури незвичним для цього інструментом – бензопилами STIHL. Фінальним акордом цього шоу стало випалювання скульптур, після чого фігури ніби оживали , набуваючи зовсім іншого чаруючого вигляду. Це було неймовірно та захоплююче.

Найактивніші відвідувачі змагались у вправності з перепилювання колоди ручною пилкою, брали участь у перегонах на тракторах VIKING для газонів та на швидкість відрізали «млинці» акумуляторними пилами STIHL.

Шаленою популярністю серед малих та дорослих відвідувачів користувався робот-косарка VIKING iMow, який у своєму спокійному ритмі «гуляв» по газону та косив траву. За право погасати на яскравих тракторах VIKING дитячої серії вишиковувались черги малечі.

Ми з радістю ділимось з Вами враженнями, які якнайкраще відображені у нашому фото-звіті нижче. Більше світлин дивіться на нашій сторінці у Facebook.