Мастило для двотактових двигунів STIHL HP

Мастило для двотактових двигунів STIHL HP Продуктивність і термін служби обладнання STIHL у значній мірі залежить від якості моторного мастила. Тільки високоякісне мастило може надійно зменшити тертя і, відповідно, зношування деталей. Наше мастило для двотактових двигунів STIHL HP на мінеральній основі застосовується в більшості двотактових двигунів з повітряним охолодженням (з роздільними і суміщеними системами змащування), що експлуатуються в зонах з помірним і жарким кліматом.

Спеціальна формула - чисте рішення

Мастило STIHL HP, розроблене спеціально для високопродуктивних двигунів STIHL, знижує нагароутворення в камері згоряння і вихлопній системі, а також не руйнує ущільнювачі. Тому воно зберігає високу продуктивність наших інструментів, у тому числі при тривалому використанні та при повному навантаженні.

Добрий захист день за днем

STIHL HP гарантує надійні змащувальні властивості та захист двигуна від зношування, що забезпечує більший ресурс роботи. Вагома потужність без нагару STIHL HP залишає у двигуні при згоранні лише незначну частину нагару. Це допомагає запобігти гартівного запалювання, неконтрольованого згорання мастила і виходу зі строю свічок запалювання. Тому двигун зберігає високу продуктивність протягом тривалого періоду.

Червоне? Відмінно!

Мастило STIHL HP для двотактових двигунів має хорошими якостями щодо самозмішування. Состав суміші легко контролювати по інтенсивному червоному кольору.

Огляд переваг:

Продуктивність HP HP SuperHP Ultra
Чистота + +++++
Захисні властивості + +++++
Змащувальна дія + +++++
Потужність двигуна + +++++