Продукція STIHL

Інструменти STIHL розроблені у Німеччині. У їх виробництві застосовуються найякісніші метали, інноваційні полімери та інші матеріали, які Ви не знайдете у техніці багатьох інших марок. Все це є необхідною умовою для створення техніки, на яку розраховують користувачі STIHL.

Легендарні бензопили, надійні мотокоси, потужні бензорізи - кожна модель інструменту STIHL створена для найвищої надійності і тривалої роботи. Ось чому так багато людей рекомендують і використовують її. Якщо Ви вже знаєте, який вид продукції Вам необхідно знайти, то наш електронний каталог із етальним описом кожної моделі допоможе Вам у пошуку. Бажаємо Вам приємної подорожі сторінками каталогу STIHL.

Зверніть увагу! Останнім часом на ринку з'являється все більше неоригінальних запчастин для продукції STIHL Просимо зауважити, що використання таких запчастин і приладдя знімає відповідальність фірми STIHL за безпечність, надійність та технічні характеристики нашої продукції. Гарантія в такому випадку також припиняє свою дію.