Поїздка на Чемпіонат світу STIHL TIMBERSPORTS 2016

11-12 листопада, м.Штутгарт

Поїздка на Чемпіонат світу STIHL TIMBERSPORTS 2016 до Німеччини

У листопаді 2016 року колектив ТОВ «Андреас Штіль» разом з групою дилерів їздили на фінал Міжнародних змагань STIHL TIMBERSPORTS, що відбулися у м.Штутгарті (Німеччина).

11 та 12 листопада на стадіоні «Порше Арена» відбувалися найбільш видовищніші змагання зі спортивної валки лісу. В перший день понад 100 кращих спортсменів з 22 країн змагалися в командному заліку за титул Чемпіонів світу. Саме команда з Австралії виборола це звання та стала Чемпіоном світу STIHL TIMBERSPORTS® 2016 року. Австралійські спортсмени за 46,45 секунди розрубали 4 колоди, встановивши при цьому світовий рекорд! Це вже третя їхня перемога на змаганнях. Як висловився капітан команди Бред Делоса: «Ціль на наступний рік вже визначена – це, звичайно, вибороти титул Чемпіонів вчетверте!» Команда з Канади виборола срібло, а бронзовими чемпіонами стали спортсмени зі США.

А вже наступного дня, в суботу 13 листопада, Джейсон Вініярд з Нової Зеландії став восьмикратним Чемпіоном світу STIHL TIMBERSPORTS® 2016 року в особистому заліку. 42-річний атлет впевнено йшов до цього титулу, залишивши позаду ще 11 атлетів.

З мінімальним відривом від Вініярда з самого початку йшов американець Метью Коґар, який, проте, в двох дисциплінах з пилкою виявився слабшим. Це коштувало йому дорогоцінних балів, і спортсмен посів у підсумку лише друге місце. Показав стабільно хороші результати чех Мартін Комáрек. Він став кращим серед європейців і посів третє місце з відставанням всього на кілька балів. Восьмикратний чемпіон світу не приховував своєї гордості: «Шлях до перемоги виявився нелегким, довелося неабияк попрацювати. Тому зараз я дуже щасливий! Однак молоді спортсмени продемонстрували неймовірну завзятість. Було непросто змагатися з цими атлетами, які досягли неймовірно високого рівня майстерності. Хоча я не зовсім задоволений своїм виступом в дисциплінах з сокирою, однак стабільність результатів забезпечила мені в підсумку звання чемпіона».

Це були по-справжньому захоплюючі змагання зі спортивної валки лісу, вони зібрали висококласних атлетів зі всього світу, які і встановили 14 національних та один світовий рекорд. Змагання відвідали понад 5500 глядачів, всі квитки були продані.

Наша команда вболівальників з України вернулися додому, заряджена неймовірно позитивними емоціями. Крім змагань, колектив ТОВ «АНДРЕАС ШТІЛЬ» та група дилерів також відвідали відомий музей Порше в Штутгарті. Пропонуємо переглянути цікавий фоторепортаж (більше світлин дивіться на нашій сторінці у Facebook).

Видовищні змагання, які зачаровують глядачів.
STIHL TIMBERSPORTS® Series є міжнародною серією змагань з різання і розколювання деревини за допомогою бензопил, сокир та спеціальних високопродуктивних ручних пил. Історія змагань почалася в 1870 році. 21 рік потому відбувся перший чемпіонат світу в Тасманії. Відтоді цей спорт набирає все більшої популярності в світі. Змагання проходять у Північній Америці і Європі. Майже всі вправи: три з сокирою і три з моторними і ручними пилами, базуються на традиційних роботах, виконуваних лісорубами в лісі. Під час чемпіонату світу в Штутгарті, так само як під час національних чемпіонатів, що проводяться по всьому світу з травня по жовтень, відбулися 6 змагань - Springboard, Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck, Underhand Chop i Hot Saw. У командному заліку на Чемпіонатах світу і Champions Trophy не проводяться змагання Springboard i Hot Saw. Завдяки трансляції на каналі Eurosport та інших телевізійних каналах за змаганнями наживо стежать мільйони глядачів у всьому світі.