Для Вас працює сильна команда

Дилери STIHL і VIKING

Про офіційних дилерів

Якісне обслуговування наших клієнтів є для нас дуже важливим. Просимо Вас купувати продукцію STIHL та VIKING виключно в офіційних дилерів, що пройшли спеціальне навчання. Ми намагаємось забезпечити для Вас компентентну консультацію, кваліфікований сервіс і якісне у всіх відношеннях обслуговування.

Дилер STIHL надасть Вам всебічну підтримку. Він допоможе Вам вибрати оптимальний для Ваших потреб інструмент, дасть Вам цінні поради щодо експлуатації інструменту й запропонує професійне сервісне обслуговування. Завдяки цьому Ви зможете довго та із задоволенням працювати з Вашим інструментом STIHL. Як клієнт Ви отримаєте наступні переваги:

Кваліфікована консультація

У Вашого дилера STIHL і VIKING Ви знайдете оптимальний інструмент для вирішення будь-яких завдань: від професійних звалювальних робіт до дрібних робіт в саду. Звичайно ж, Ви отримаєте необхідні поради й рекомендації для безпечного застосування Вашого інструменту. Зверніться до дилера STIHL - він знає свою справу.

Професійний інструктаж

Ми хочемо, щоб продукція STIHL і VIKING дарувала радість користувачам якомога довше. Ваш дилер підготує інструмент для  експлуатації згідно Ваших побажань і надасть корисні практичні поради для безпечної, ефективної й економічної експлуатації, а також для продовження терміну служби Вашого інструменту.

Кваліфіковане сервісне обслуговування

Якість продукції STIHL добре відома прихильникам фірми. Тому власники нашого інструменту очікують від нього найвищої надійності й тривалого терміну служби навіть у екстремальних умовах експлуатації. Але, без кваліфікованого обслуговування це неможливо. Ваш дилер має необхідні знання та засоби, щоб якнайкраще піклуватися про те, щоб Ваш інструмент тішив Вас впродовж багатьох років.

Оригінальні запчастини й приладдя

Інструменти STIHL вирізняються високим ступенем надійності, в тому числі за екстримальних умов експлуатації. Якщо все ж щось у Вашому інструменті вийде з ладу, в сервісному центрі завжди в наявності оригінальні запчастини, які гарантують належну потужність, безпеку, надійність і тривалий термін служби інструментів STIHL.

Якщо у Вас виникли сумніви щодо достовірності сертифікату офіційного дилера STIHL та VIKING, можете звернутися з запитом на нашу електронну адресу info@stihl.ua