Продукція VIKING

Задоволення та радість від догляду за газоном та садом починається з відвідування магазину офіційного дилера VIKING. Тут Ви знайдете широкий асортимент садової техніки австріської фірми VIKING - підприємства групи STIHL: газонокосарки, садові подрібнювачі, культиватори, аератори для газону, трактори-газонокосарки, райдери та газонокосарки-роботи.

В офіційного дилера VIKING Ви отриматєте компетентну консультацію та кваліфіковане гарантійне та сервісне обслуговування.

Сподіваємось, що наш детальний електронний каталог продукції, що містить детальний опис, технічні характеристики та ціни допоможе Вам зорієнтуватись у розмаїтті садової техніки та дізнатись більше про особливості, інноваційні технології та інші переваги техніки фірми VIKING. Бажаємо Вам приємної подорожі сторінками каталогу продукції VIKING.

Зверніть увагу!
Останнім часом на ринку з'являється все більше неоригінальних запчастин для продукції VIKING. Просимо зауважити, що використання таких запчастин і приладдя знімає відповідальність фірми VIKIING за безпечність, надійність та відповідність технічних характеристик нашої продукції. Гарантія в такому випадку також припиняє свою дію.