Увага! Підробки бензопил STIHL!

Увага! Підробки бензопил STIHL.

У різних формах торгівлі європейського ринку стрімко зростає частка "невідповідної продукції". При цьому під "невідповідною" продукцією мають на увазі невідповідність вимогам законодавства, перш за все, вимог до безпеки й кількості шкідливих викидів, що розроблені з метою захисту споживачів продукції, а також навколишнього середовища.

DPLF (Німецький центр випробувань і сертифікації сільськогосподарської й деревообробної техніки), визнаний незалежний орган контролю, провів комплексне тестування різних типів бензопил перед їх випуском на ринок Євросоюзу. Протестовані інструменти не відповідали законодавчому регламенту уніфікованих стандартів техніки безпеки й безпеки для навколишнього середовища. Це веде за собою значне збільшення ризику травматизму споживачів цієї продукції а також інших осіб. Крім цього, через показники викидів вихлопних газів, що у кілька разів перевищують максимально допустимі норми, негативно впливають на екологію і здоров'я людей. У результаті, агрегати подібної конструкції вже заборонені для експлуатації на правовому просторі Євросоюзу, оскільки вони становлять серйозну загрозу. Наслідком цієї заборони став наплив продукції такого роду у країни, де їх продаж законодавчо не заборонено, наприклад, в  Україну. Такі пили реалузуються стихійно, в основному з рук, за низькою ціною і видаються за оригінал.

При безпосередньому порівнянні трьох тестів, що проведені з оригінальною моделлю STIHL MS 440 і схожою на неї моделлю PowerHaus KW 6500, особливо наглядно видно жахливі наслідки фальсифікації. PowerHaus KW 6500 становить небезпеку для споживача, крім цього споживача вводить в оману кольорова гамма, у якій виготовлена мотопила, оскільки вона є характерною для оригінальної продукції STIHL, при цьому порушуючи права на поєднання оранжево-сірого кольору корпусу інструменту. Якщо придивитись, то у пилі PowerHaus можна впізнати найпопулярніший варіант безіменної пили, що розповсюджується по всій Україні шляхом нелегальної торгівлі, на яку "приліплюють" різні логотипи, часто навіть STIHL.

MS 261

Порівняння MS 440 і PowerHaus KW 6500

Тест неоригінального виробу на відповідність обов'язковим вимогам до механічних характеристик бензопил.

Переглянути відео (9.66 MB)