Безпосередній вибір продукції: Акумуляторна система АP: секатор ASA 85

ASA 85 - Акумуляторний секатор (без АКБ і З/П)

Надзвичайно потужний акумуляторний секатор

Загальні відомості

Потужний акумуляторний секатор для обрізки гілок товщиною до 45 мм. Ідеально підходить для робіт у парках, садах і у виноградниках. Міцний алюмінієвий корпус, ергономічна форма ручки, чотириступеневий електронно-регульований кут розкриття ножів, вага 980 г.

44 489 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

ASA 85

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Рекомендований акумулятор AP 300
Вага 1) 0,98 кг
Час роботи від акумулятора AP 180 до 480 хв
Вага рюкзака для акумуляторної батареї (без АКБ) 1,8 кг
Час роботи від акумулятора AP 300 2) до 600 хв

1) Без акумулятора і рюкзака для акумуляторної батареї
2) Час роботи вказаний орієнтовно і залежить від умов використання

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

ASA 85

Серійне оснащення

 • Рюкзак для акумуляторної батареї Zoom
  Рюкзак для акумуляторної батареї

  Комфортний рюкзак із кишенею для акумуляторної батареї розроблений для оптимального розподілу ваги і дозволяє довше працювати без втоми. Петлі на плечових ременях дозволяють зручно закріпити кабель для правого і лівого розташування секатора. Ергономічний дизайн забезпечує зручну роботу з інструментом.

 • Алюмінієвий корпус Zoom
  Алюмінієвий корпус

  Міцний алюмінієвий корпус надійно захищає внутрішню частину секатора STIHL ASA 85 від пилу та бруду, забезпечуючи триваліший термін служби пристрою.

 • Блок управління Zoom
  Блок управління

  Блок управління відображає інформацію про налаштування кута відкриття лез і рівень заряду акумулятора. Блок управління також контролює зміну режимів різання.

 • EC-двигун STIHL Zoom
  EC-двигун STIHL

  Безщітковий електродвигун STIHL (EC) ефективний і не потребує технічного обслуговування. Він гарантовано збільшує тривалість роботи пристрою в режимі експлуатації і ресурс його роботи в цілому. Нове електронне обладнання STIHL (ЕС) розпізнає рівень навантаження, наприклад, під час підстригання товстих гілок, і відповідно з цим регулює роботу двигуна ще до того, як почне падати кількість обертів. Таким чином, число ходів під час різки залишається незмінним, а продуктивність різу -максимальною. (див. зображення)

Додаткове оснащення

 • Літієво-іонний акумулятор Zoom
  Літієво-іонний акумулятор

  Високоякісні літієво-іонні батареї STIHL доступні у різних варіантах ємності, вони сумісні з усіма акумуляторними інструментами STIHL і VIKING. Батареї можна заряджати сотні разів. Вони не мають ефекту пам'яті, забезпечують постійну продуктивність протягом всієї фази розряду. Для ефективної роботи, як з бензиновим моторізом.

 • Зарядний пристрій
  Зарядний пристрій

  Постачаються на вибір: зі стандартним зарядним пристроєм AL 100 або швидкозарядним пристроєм AL 300. Зарядка акумулятора AP 80 за допомогою Al 100 здійснюється приблизно за 70 хв., а за допомогою AL 300 - за 25 хв.

Деякі елементи оснащення більш детально представлені в розділі Детально про продукцію STIHL .

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.