Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні мотопили

MSA 220 C-B ohne Akku und Ladegerät

Akku-Kettensäge MSA 220 C-B: Für vielseitige Einsätze mit hoher Schnittleistung und Komfort

Загальні відомості

Акумуляторна мотопила STIHL MSA 220 C-B призначена для професійної сфери використання під час заготівлі дров, догляду за садом, професійного догляду за деревами та ландшафтом, роботи у закритих приміщеннях, зонах із нормованим рівнем шуму та, навіть, звалювання невеликих дерев. Оптимальна модель для професіоналів, яким для роботи потрібна потужна, але водночас зручна акумуляторна ланцюгова пила. Під час розробки конструкції та оснащенню цієї акумуляторної пили ми приділили особливу увагу зменшенню ваги для того, щоб ви могли працювати швидко, ефективно та тривалий час. Акумуляторна пилка STIHL MSA 220 C-B вирізняється високою продуктивністю різання. Малошумний EC-двигун дозволяє працювати навіть у чутливих до шуму місцях, наприклад, у житлових кварталах, біля лікарень, шкіл, у парках та зонах відпочинку.

Ланцюг STIHL 1/4" PM3, яким оснащується ця мотопила, забезпечує точний зріз і підтримує високу продуктивність пиляння. Міцний металевий упор допомагає надійно зафіксувати акумуляторну пилу під час розпилювання стовбура завдяки чому зробити точний різ буде простіше простого. Гальмо ланцюга STIHL QuickStop Super гарантує безпечну роботу – у випадку віддачі ланцюг зупиняється за лічені секунди. Ергономіка роботи не менш важлива під час роботи щодня: завдяки безключовій системі натягування ланцюга STIHL ви можете легко та безпечно відрегулювати натяг ланцюга або зробити його заміну чи сервіс без будь-яких інструментів.

Скористайтесь розрахунком огляду часу роботи та заряджання акумулятора STIHL, щоб дізнатись, як довго можна працювати з акумуляторною бензопилою STIHL MSA 220 C-B та скільки часу потрібно для заряджання акумулятора.

Усі акумуляторні інструменти системи STIHL AP призначені для професійного використання та щоденного використання навіть у несприятливих погодних умовах. Тому вони мають перевірений захист від проникнення вологи, який підтверджено вибагливими внутрішніми випробуваннями за стандартом IPX4.

16 999 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Вага 1) 5,4 кг
Довжина шини 40 см
Об'єм мастильного бака 210 см³
Номінальна напруга 36 В
Рівень звукового тиску 2) 91 дБ(А)
Рівень потужності звуку 3) 99 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 2) 4,8/3,6 м/с²

1) Без акумулятора, з шиною та ланцюгом
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Серійне оснащення

 • Система швидкого натягування ланцюга (В) Zoom
  Система швидкого натягування ланцюга (В)

  Система швидкого натягування ланцюга STIHL (B) перетворює натягування ланцюга в дитячу забавку. Достатньо ослабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою колеса легко та швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібен.

 • Ручка із покриттям SoftTouch Zoom
  Ручка із покриттям SoftTouch

  ДЛЯ КОМФОРТНОЇ РОБОТИ. Завдяки спеціальному покриттю ручки керування ваш інструмент надійно лежатиме в руці, забезпечуючи безпечне керування. Крім того, покриття SoftTouch покращує зчеплення, особливо під час роботи у вологих умовах. Важіль Ergo також полегшує роботу, оскільки немає необхідності знову розблоковувати інструмент під час роботи, оскільки одна рука постійно залишається на задній рукоятці.

 • Функція плавного регулювання обертів Zoom
  Функція плавного регулювання обертів

  ДЛЯ ЕРГОНОМІЧНОЇ РОБОТИ. Регулятор з функцією потенціометра дозволяє плавно регулювати швидкість обертів акумуляторної ланцюгової пили і, таким чином, легко контролювати і підлаштовувати потужність різу відповідно до завдань.

 • Дворучне керування мотопилою Zoom
  Дворучне керування мотопилою

  ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОМФОРТНУ РОБОТУ. Ваша мотопила STIHL має ергономічну форму передньої ручки та зручну задню рукоятку з покриттям SoftTouch. Завдяки цьому ви можете працювати двома руками комфортно, легко та безпечно в будь-якому положенні.

 • Байонетний замок мастильного баку Zoom
  Байонетний замок мастильного баку

  ШВИДКИЙ І ПРОСТИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Завдяки байонетному замку ви можете відкрити і закрити кришку мастильного бака легко та без використання допоміжних інструментів.

 • Індикатор рівня ланцюгового мастила Zoom
  Індикатор рівня ланцюгового мастила

  ЗАВЖДИ ПІД КОНТРОЛЕМ. Прозорий бак мастила для змащування ланцюга дозволяє швидко і легко перевірити рівень мастила під час роботи. Таким чином, ви завжди знаєте, коли потрібно заправити мастило для змащування ланцюга, щоб працювати без шкоди для вашої мотопили.

 • Металевий зубчастий упор Zoom
  Металевий зубчастий упор

  ДЛЯ ТОЧНОГО РІЗУ. Міцний металевий захисний упор забезпечує точний напрямок ведення мотопили під час розпилу колоди.

 • EC-двигун Zoom
  EC-двигун

  НЕВИБАГЛИВИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ ТА ЕФЕКТИВНИЙ. Завдяки компактній конструкції, малій вазі та високому ККД двигун EC дозволяє працювати енергоефективно. Крім того, цей двигун має тривалий термін служби.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon el / mk / sq / sr / uk 14.03.2023