Безпосередній вибір продукції: Бензинові та електричні висоторізи
Бензинові та електричні висоторізи

Бензинові та електричні висоторізи STIHL

підкорюють п'ятиметрову висоту

Щоб дерева залишались здоровими та зберігали чудову форму, необхідно регулярно проводити образання їх крони. Як дістатися найвищих гілок під час догляду за садом чи зеленою огорожею? Для цих завдань, компанія STIHL пропонує великий вибір висоторізів. В залежності від Ваших потреб Ви можете обрати висоторіз з електричним або бензиновим двигуном, зі звичайною або телескопічною штангою. Ви з легкістю спилюватимете гілки на висоті до 5 м (в залежності від моделі), і Вам при цьому не знадобиться ані драбина, ані інший підйомний пристрій. Ваша робота стане більш ефективною, безпечною та комфортною.

Порівняти Модель Потужність ­кВт/к.с. Загальна довжина ­см Шина Rollomatic, довжина ­см Ціна
HTE 60 210 1) 30 9 379 грн*
HT 133 1,4/1,9 270-390 2) 30 22 759 грн*
1) З ріжучою гарнітурою 2) Із ріжучою гарнітурою

Бензинові та електричні висоторізи STIHL: обрізайте гілки на висоті з легкістю

Обрізка фруктових дерев на висоті 3-5 метрів і формування густої крони насаджень – досить копітка і складна робота. Без спеціального інструментарію вона перетворюється в мука. Однак якщо озброїтися висоторізом від німецького виробника STIHL («Штиль»), то догляд за садом стане набагато простіше і приємніше.

Техніка з електричним двигуном ефективна і екологічна, з бензиновим – продуктивна і надійна. Агрегати комплектуються звичайною або телескопічною штангою, тому про використання сходів і підйомних пристроїв можете забути.

Висоторіз електричний STIHL: базовий опис характеристик техніки

Електричні моделі позначаються маркуванням " Е " в назві, всі вони працюють через підключення до мережі. Пристрої можуть бути використані в зонах з нормованим рівнем шуму – біля житлових будинків і громадських установ.

Економічний електродвигун не виробляє вихлопних газів, включення і виключення виконується однією кнопкою. Інтегрований захист кабелю поглинає небажаний натяг, завдяки чому штекерний роз'єм не зможе випадково роз'єднатися при підтяжці.

Тримач зі спеціальним м'яким покриттям поглинає вібрацію і дозволяє без перенапруги рук маніпулювати пристроєм.

Електричний висоторіз STIHL володіє наступними характеристиками:

  • якісна обрізка гілок на висоті до 3,2 м;
  • мінімальне шумове забруднення;
  • вага 4,7 кг;
  • підходить для спилювання гілок у дерев з твердою деревиною, наприклад, граба.

Висоторіз бензиновий STIHL: короткий огляд актуальних моделей

Пристрої з бензиновим двигуном користуються заслуженою популярністю, оскільки дозволяють не прив'язуватися до мережі електроживлення і спокійно працювати на віддалених ділянках. Такі висоторізи застосовуються для регулярного ретельного догляду за садом і лісом.

Особливості моделей, що увійшли в каталог STIHL 2020 року:

  • Двигун 4-MIX STIHL з відмінним тяговим зусиллям і великим крутним моментом.
  • Телескопічний шток, довжина якого варіюється від 2,7 до 3,9 м.
  • Ручний паливний насос, що скорочує кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.
  • Антивібраційна система, яка істотно зменшує навантаження на руки оператора.

Щоб робота з бензиновим висоторізом була комфортною, використовуйте наплічні ремені або ранцеві системи. Так ви зможете обробляти великі ділянки без болю в руках і спині.

Модель HT 103 характеризується легкістю і компактністю. Даний бензиновий висоторіз підходить для професійного застосування, обробки значних площ, живоплоту.

Модель HT 133 оснащена багатофункціональною рукояткою, в яку вбудовані елементи управління. Редуктор комплектується кришкою і нетеряемой накидною гайкою. У телескопічної штанги вал квадратного перетину і нова затискна муфта, завдяки чому досягається висока точність маніпулювання пристроєм.

Купити електричний і бензиновий висоторізи STIHL в Україні через дилерську мережу

Щоб вибрати і придбати 100% оригінальну продукцію німецького бренду STIHL, покупки слід робити в магазинах офіційної дилерської мережі. Сьогодні в Україні працює близько 460 точок продажу, в яких представлений широкий асортимент висоторізів за демократичною ціною. Тут же реалізуються комплектуючі та витратні матеріали, всілякі аксесуари.

У дилерських магазинах виконуються гарантійний ремонт і сервісне обслуговування. Співробітники офіційних точок продажу проходять навчання у експертів STIHL, тому прекрасно розбираються в пристрої електричних і бензинових висоторізів.

На цьому сайті ви знайдете карту з адресами всіх магазинів дилерської мережі, докладний опис КЛАСІВ техніки та окремих моделей, ознайомитеся з рекомендованими роздрібними цінами.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 04 квітня 2022 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.