Безпосередній вибір продукції: Бензинові газонокосарки

RM 448 TC

Міцна бензинова газонокосарка зі зручною моно-ручкою

Загальні відомості

Бензинова газонокосарка STIHL RM 448 TC поєднує в собі потужну косильну роботу з роботою енергозберігаючими характеристиками. З шириною різання 46 см ідеально підходить для газонів середнього розміру. Завдяки легкому та водночас міцному полімерному корпусу, вам особливо комфортно, працюючи в саду. Її потужний двигун OHV, 1-ступінчастий привід колес та система легкого запуску роблять її популярним інструментом. RM 448 TC також є переконливим характеристики щодо керованості: її моно зручна рукоятка гарантує вам зручне керування під час скошування газону та зняття травозбірника. За допомогою центрального шестиступеневого регулювання висоти різання ви можете без особливих зусиль домогтися рівномірного укороченого зрізу газону. Бензинову газонокосарку можна перетворити на багатофункціональну косарку за допомогою спеціальних мульчуючих аксесуарів.

16 159 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 01 березня 2021 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

RM 448 TC Газонокосарка

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Ширина скошування 46 см
Об'єм двигуна 140 см³
Робочі оберти двигуна 2.800 Об/хв
Площа газону до 1.200 м²
Висота скошування 25-75 мм
Номінальна потужність 2,1 kW / 2,8 PS кВт
Об'єм кошика для трави 55 л
Вага 27 кг
Рівень вібрації 3,5 м/с²
Тип двигуна Serie 575 EX OHV RS

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.