Безпосередній вибір продукції: Трактори-косарки

RT 6112 C

Потужний трактор-косарка з невеликим кругом повороту

Загальні відомості

STIHL RT 6112 C є спортивним у будь-якому відношенні та виконує швидку та акуратну роботу на обширних газонах - навіть у складних умовах. Висока ширина різання, синхронна косарка та інтуїтивне регулювання висоти різання за допомогою ергономічно розробленої кабіни забезпечують постійну якість різання. Завдяки висококонтрастному РК-дисплею ви можете стежити за всіма важливими функціями косарки, коли косите свою садову ділянку лінію за лінією на сидінні водія. Усі інші елементи керування також можна зручно керувати з кабіни. Електромагнітна муфта ножа використовується для вмикання та вимикання косарки на коротких перервах або при переміщенні пристрою на наступне місце. За допомогою 1-педального приводу ви можете швидко змінити напрямок руху та уникнути зайвого маневрування. Практичною ручкою-шабею для вивільнення 350-літрового травозбірнику також можна зручно керувати з водійського сидіння. За допомогою системи контролю за виловом всю траву можна якнайкраще захопити по всій ширині різання, а обрізки направляти у напрямку ножів.

127 999 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 25 січня 2021 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Технічні характеристики Wert
Ширина скошування 110 см
Площа газону до 8.000 м²
Фактор небезпеки рівня гучності KpA [дБ(A)] 2 дБ(A)
Висота скошування 30-100 мм
Номінальна потужність 8,7 kW / 11,8 PS
Робочий об'єм 500 см³
Об'єм бака 9 л
Кошик для трави 350 л
Довжина з травозбірником 260 см
Висота 116 см
Гарантований рівень звукової потужності LWAd [дБ(A)] 100 дБ(A)
Передача hydrostatisch
Тип двигуна 31R7.770.007B5
Ширина 117 см
Вага 247 кг
Рівень вібрації ahw 0,5 м/с²
Робочі оберти двигуна 2.550 об/хв.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Серійне оснащення

 • Муфта електромагнітного ножа (EBC) Zoom
  Муфта електромагнітного ножа (EBC)

  Система зчеплення для ріжучої деки дозволяє легко підключати та відключати ножі. Керувати ним можна зручно з кабіни.

 • ЖК-дисплей Zoom
  ЖК-дисплей

  Завдяки висококонтрастному ЖК-дисплею, ви маєте на екрані всі важливі функції косарки: робочий годинник, напруга акумулятора, рівень заповнення та час для вивільнення травозбірника, контроль тиску масла, активація косарки, сигналізація несправностей тощо.

 • Шини Zoom
  Шини

  Великі шини прохідної косарки STIHL захищають газон. Завдяки закругленим краям шин вони зменшують можливі смуги руху.

 • Система уловлювання Zoom
  Система уловлювання

  Система уловлювання по обидві сторони газонокосарки захоплює також траву на краю і подає її на ножі.

 • Центральне регулювання висоти різання Zoom
  Центральне регулювання висоти різання

  Важіль центрального регулювання розташований поруч з водійським сидінням. Це дозволяє індивідуально регулювати висоту різання в діапазоні 1-8.

 • Міцний каркас Zoom
  Міцний каркас

  Міцна конструкція рами забезпечує достатню стабільність та комфорт при русі. Компактна конструкція трактора-косарки STIHL також вигідно відрізняється роботою з насадками, такими як снігоприбиральна установка.

 • Комфортабельне сидіння Zoom
  Комфортабельне сидіння

  Підпружинене, регульоване сидіння садового трактора. Зручне регулювання дозволяє вибрати оптимальне положення тіла операторам різного зросту і статури. Сидіння складається вперед.

 • Травозбірник з ручкою-шаблею Zoom
  Травозбірник з ручкою-шаблею

  Пластиковий травозбірник можна легко вивільнити з водійського місця за допомогою ручки-шаблі. Конструкція у формі лопати екскаватора забезпечує оптимальне заповнення та без залишків спорожнення травозбірника. З чищенням також легко впоратися.

 • 1-педальний привід, гідростатична КП Zoom
  1-педальний привід, гідростатична КП

  Щоб полегшити маневрування, для 1-педального приводу, характерного для STIHL, можна зручно змінювати напрямок руху вперед і назад за допомогою ручного важеля. Педаль, чутлива до тиску, дозволяє чітко оцінювати темп між максимальною та мінімальною швидкістю. Окрема педаль гальма забезпечує негайну зупинку.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Dokumente

Gebrauchsanleitungen

Sprachen Datum Link
et / kk / lv / uk 13.08.2020