Безпосередній вибір продукції: Висоторізи

HT 56 C-E

Зручний висоторіз для домашнього господарства

Загальні відомості

HT 56

Зручний висоторіз для домашнього господарства та догляду за деревами на висоті до 4 м. Надійний двигун 2-MIX, система легкого запуску STIHL ErgoStart, роз'ємна штанга, що забезпечить зручне транспортування та зберігання з економією місця. Загальна довжина 280 см.

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 листопада 2017 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

HT 56

Технічні характеристики

Потужність 0,8/1,1 кВт/к.с.
Робочий об'єм 27,2 cм³
Кількість обертів Pmax 8.500 об.
Шина Rollomatic, довжина 25 см
Загальна довжина 1) 280-280 см
Крок ланцюга 1/4"P
Об'єм бака 0,34 л
Вага 2) 6,6 кг
Рівень звукового тиску 3) 107 дБ(A)
Рівень вібрації справа 4) 5,4 м/с²
Рівень вібрації зліва 4) 6,2 м/с²

1) Із ріжучою гарнітурою
2) 1) без паливно-мастильної суміші, без шини та ланцюга
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

HT 56

Серійне оснащення

 • Двигун STIHL 2-MIX Zoom
  Двигун STIHL 2-MIX

  Двотактовий двигун STIHL із технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю і тяговим зусиллям та при цьому на 20% меншими витратами палива в порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такого ж об'єму, але без технології 2-МІХ. У двигуні поєднані циліндр із чотириканальною технологією і продувка. Також на 70% знижений рівень викидів відпрацьованих газів. Це відповідає нормам токсичності EU II.

 • Ручний паливний насос (праймер) Zoom
  Ручний паливний насос (праймер)

  Додатковий ручний паливний насос вбудований у карбюратор. За його допомогою перед запуском можна підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

 • STIHL ErgoStart (E) Zoom
  STIHL ErgoStart (E)

  Механізм легкого запуску STIHL ErgoStart зменшує вдвічі зусилля, необхідні для запуску двигуна, та забезпечує більш спокійний та повільний процес запуску. Спіральна пружина, встановлена між колінчатим валом та пусковою котушкою, вирівнює перепади пікових зусиль настільки, що вони майже не відчуваються. Серійно на всіх моделях із позначкою C-E.

 • Кнопка Zoom
  Кнопка "пуск" із самоповерненням

  Слідкувати за положенням кнопки "пуск" тепер не потрібно. Перевага спрощеного запуску полягає в тому, що двигун завжди знаходиться у готовності до запуску. Регулювання положення пускової кнопки відбувається автоматично завдяки функції самоповернення. Після натискання на важіль газу — вимикач автоматично повернетається у положення запуску. Ваш висоторіз знову готовий до експлуатації.

 • Роз'ємна штанга Zoom
  Роз'ємна штанга

  Для компактного транспортування або зберігання штанга висоторіза HT 56 C розкладається на дві частини. За допомогою зручного фіксатора "баранця".

 • Ергономічне покриття ручки Zoom
  Ергономічне покриття ручки

  Гумове покриття ручки забезпечить стабільне тримання висоторізу в руках.

 • Багатофункційна ручка Zoom
  Багатофункційна ручка

  Усі ограни управління двигуном вбудовані в багатофункціональну ручку та знаходяться в одній руці. Керування пристроєм стає простим і безпечним.

 • Наплічний ремінь Zoom
  Наплічний ремінь

  Використання наплічного ременю під час роботи розвантажує руки та полегшує роботу, що стає особливо відчутним під час тривалого використання пристрою. Він дає більшу свободу рухів і забезпечує комфорт під час експлуатації інструменту. Наплічний ремінь входить до серійної комплектації більшості висоторізів STIHL.

 • Захисні окуляри Zoom
  Захисні окуляри

  Для Вашої безпеки в стандартну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре вентилюються і мають широкий боковий захист (див. ілюстрацію).

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.