Безпосередній вибір продукції: Сервісні набори

Service Kit набір 7 для MS 170 (з 2015), MS 180 (з 2016)

Service Kit набір 7 для бензинових ланцюгових пил MS 170 (з 2015р.в.), MS 180 (з 2016р.в.): довший термін служби завдяки профілактичному та регулярному технічному обслуговуванню

Загальні відомості

З Service Kit набір 7 для бензопил STIHL ви можете самостійно виконувати прості роботи з технічного обслуговування бензопили. Завдяки цьому профілактичному та регулярному стандартному технічному обслуговуванню, наприклад заміні повітряного та паливного фільтрів, а також свічки запалювання, ви збільшуєте термін служби вашої бензопили. Таким чином ви самі можете забезпечити компоненти та деталі машини Захищено від бруду та пошкоджень, а двигун вашої бензопили завжди працює надійно та з оптимальною продуктивністю.

Отримано в комплекті STIHL Service Kit 7 для MS 170 (з 2015р.в.), MS 180 (з 2016р.в.) Наступні компоненти для стандартного обслуговування:

  • Повітряний фільтр
  • Свічка запалювання
  • Паливний фільтр

Фільтр STIHL пропонує хорошу якість фільтра в різних умовах експлуатації. Грубі частинки бруду вловлюються на поверхні, тоді як дрібні частинки бруду затримуються всередині фільтра. Мотор бензопили надійно захищений від проникнення абразивного пилу. Продуктивність залишається незмінною, споживання низьким і ви можете продовжувати легко запускати пилу, як зазвичай.

Щоб підтримувати продуктивність, також рекомендується регулярно замінювати свічку запалювання. Це основа для чистого згоряння в двигуні. Паливний фільтр утримує паливо від сторонніх часток перед тим, як воно потрапить у двигун. Він захищає двигун і забезпечує підвищену довговічність. Для надійної роботи його також потрібно регулярно замінювати.

Для заміни повітряного фільтра та свічки запалювання найкраще використовувати практичний комбінований ключ, який ви отримали разом із бензопилою STIHL. В саму упаковку сервісного набору вбудований картонний гачок. Це дозволяє легко знімати та замінювати паливний фільтр. Вам не потрібні додаткові інструменти.

258 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.