Безпосередній вибір продукції: Підмітальні пристрої

Підмітальний пристрій STIHL KGA 770

Краща модель з використанням акумуляторних технології

Загальні відомості

Акумуляторний підмітальний пристрій для прибирання великих територій з твердим покриттям і площею до 2000 м2. Акумуляторний привід щіток и підмітального валика дозволяє витрачати менше зусиль на просування агрегату вперед. Щітки и валик завжди обертаються з оптимальною швидкістю. Вони чудово справляються з прибиранням сміття в кутах и ​​навколо перешкод, тому що обертаються навіть тоді, коли оператор зупиняється. Якщо акумулятор не вставлено або не заряджений, пристрій вільно пересувається вручну. Підмітальна система STIHL Multi-Clean PLUS являє собою дві дискові щітки и підмітальний валик. Пристрій оснащений містким резервуаром для сміття (50 л). Ідеально Підходить для внутрішніх приміщень, наприклад, складів и гаражів. Рекомендований использование з акумулятором AP 80.

28 999 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

STIHL KGA 770

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
акумуляторна технологія літій-іонний
Рекомендований акумулятор AP 100
Вага без акумулятора 16 кг
Ширина обробленої смуги 77 см
Об'єм резервуара для сміття 50 л
Для газонів площею прибл. до 2.000 м²
Рівень звукового тиску 1) 64 дБ(A)
Гарантований рівень звукової потужності 1) 80 дБ(A)

1) K-Wert nach RL 2006/42/EG = 2,0 dB(A)

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

STIHL KGA 770

Серійне оснащення

 • STIHL MULTICLEAN PLUS Zoom
  STIHL MULTICLEAN PLUS

  Підмітальний пристрій впорається з різним забрудненням. Две дисковые щетки поднимают грязь і перемещают ее прямо в находящуюся за ними емкость. Дополнительный подметальный валик подбирает мелкую пыль. Благодаря тому, что грязь поднимается потоком воздуха перед щетками, грязевые частицы не попадают под агрегат. Выступающие з боков щетки гарантируют, что вдоль стен і бордюров також не останется ни соринки.

 • Прочна щетина Zoom
  Прочна щетина

  Щетки из износоустойчивого полиамида имеют дуже длительный срок службы. Благодаря их особому расположению щетки поднимают з обрабатываемой поверхности любой мусор, в т.ч. мокрую листву. Гарантія фірми STIHL на зношування щіток складає 4 роки.

 • Центральне регулювання висоти щіток Zoom
  Центральне регулювання висоти щіток

  Завдяки центральному регулюванню Ви можете в одну мить налаштувати необхідну висоту. Крім того, можна регулярно міняти висоту щіток для оптимального результату.

 • Резервуар для мусора Zoom
  Резервуар для мусора

  Большой об'єм і высокие стенки резервуара делают его особливо вместительным. Резервуар для мусора надежно крепится за ручкой на раму. Это предотвращает непредумышленное опорожнение контейнера даже в процессе транспортировки.

 • Ергономічна ручка. Zoom
  Ергономічна ручка.

  Ручка ергономічної форми дозволяє легко керувати пристроєм. Регулювання ручки у відповідності зі зростом користувача здійснюється простим поворотом на 180°. Ручка легко знімається при транспортуванні.

 • Довговічний редуктор із захисним ковпачком Zoom
  Довговічний редуктор із захисним ковпачком

  За рахунок прямої передачі ККД редуктора суттєво більше ніж у механізмів із пасивним приводом. Це полегшує керування пристроєм. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються усередину, що дозволяє запобігти викиду сміття. Редуктори додатково оснащено захисними ковпачками, що попереджають потрапляння на них води, пилу і бруду.

 • Ущільнювач Zoom
  Ущільнювач

  Ущільнювачі, розташовані з обох сторін підмітального валика, утримують піднятий у повітря пил. У поєднанні з повітряним фільтром це дозволяє мінімізувати викиди пилу в навколишнє середовище.

 • Повітряний фільтр Zoom
  Повітряний фільтр

  Завдяки відмінно продуманій системі подачі повітря обидва фільтра чудово втримують найдрібніші часточки. За рахунок цього під час підмітання в повітря піднімається менше пилу. Оба фильтрующих элемента легко снимаются і промываются водой.

 • Прижимное устройство для щеток Zoom
  Прижимное устройство для щеток

  Использование прижимного устройства для щеток позволяет плотно придавить щетину к обрабатываемой вдоль бордюров поверхности і тем самым достичь оптимального результата.

Додаткове оснащення

 • Літій-іонний акумулятор Zoom
  Літій-іонний акумулятор

  Потужний літій-іонний акумулятор підходить для будь-якої акумуляторної техніки STIHL та VIKING. Число циклів заряджання акумулятора може досягає кількох сотень. Без ефекту пам'яті, постійна напруга протягом всієї фази розряду. Тривалість роботи без підзарядки така сама, як і у бензинового інструменту. Два класу потужності: AP 120 на 120 Вт*год і AP 160 на 160 Вт*год. З індикатором заряду. Можливість заряджання за допомогою зарядного пристрою AL 100 або AL 300.

 • Зарядний пристрій Zoom
  Зарядний пристрій

  Постачаються на вибір: зі стандартним зарядним пристроєм AL 100 або швидкозарядним пристроєм AL 300. AL 100 заряджає акумулятор AP 80 за 70 хв., AL 300 - за 25 хв. до 80%.

Деякі елементи оснащення більш детально представлені в розділі Детально про продукцію STIHL .

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon el / sr / uk 18.08.2022