Безпосередній вибір продукції: Бензинові подрібнювачі

GH 460 C

Потужний бензиновий подрібнювач

Загальні відомості

Будь то товсті гілки, великі об'єми роботи або тривалі роботи: Бензиновий подрібнювач STIHL GH 460 C легко впорається навіть з найвищими вимогами. Його надзвичайно потужний двигун відрізняється високою продуктивністю і плавним ходом. Механізм ножа у найкоротші терміни перетворює ваші гілки товщиною до 75 мм у невелику стружку. Двокамерна система забезпечує оптимальну якість різання, високу ефективність і тривалий термін експлуатації ножів. Таким чином ви можете поставити дві подрібнювальні системи, встановлені в пристрої окремо - або з жорсткими відсіками, або з м'якими зеленими відходами. Якщо ви хочете зупинити бензиновий подрібнювач на короткий час з міркувань безпеки, просто натисніть на гвинт штепсельну вилку на корпусі GH 460 C. Захисний вимикач One Click / One Turn перериває привід механізму ножа. Між іншим, подрібнювач стає дивовижно мобільним, як тільки ви його злегка нахилите. Оскільки завдяки пневматичним шинам, транспортувальним ручкам та широкому шасі, він без особливих легко переміщується до наступного місця роботи.

61 079 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 7 вересня 2020 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

GH 460 C

Технічні характеристики

Технічні характеристики Wert
Вага 75 kg
Робочі оберти двигуна 2.560 Об/хв
Рівень гучності звуку, гарантований LWA 108 дБ(A)
Номінальна потужнітсь 5,8 kW / 7,9 PS
Робочий об'єм 344 см³
Максимальна товщина гілок bis 75 мм
Тип двигуна Serie 3.115 PowerBuilt OHV
Похибка вимірювання звук. тиску KpA 3 дБ(A)
Тип ножа Multi-Cut 450

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

GH 460 C

Серійне оснащення

 • 2-камерна система Zoom
  2-камерна система

  Цей бензиновий подрібнювач STIHL має два індивідуальних заливних отвори. Таким чином до садового подрібнювача можна подавати більш твердий гілочний матеріал і змішані, м’якші зелені відходи. Кожна наповнювальна камера оснащена спеціальними ножами, які оптимально обробляють відповідний рубаний матеріал.

 • Похила завантажувальна воронка Zoom
  Похила завантажувальна воронка

  Зручна велика воронка спрощує завантаження подрібнювача STIHL. Воронка має шумоізоляцію та вбудований захист від бризків роблячи пристрій тихішим і безпечнішим для користувача.

 • Ножова гарнітура типу «сендвіч»
  Ножова гарнітура типу «сендвіч»

  Запатентована технологія подрібнення: дисковий ніж із низьким рівнем шуму і конструкцією типу «сендвіч» із поворотними ножами, розривними ножами і дробильним механізмом. Multi-Cut 250 переробляє великі об'єми рослинних відходів, а також гілки діаметром до 40 мм.

 • Вимикач безпеки Zoom
  Вимикач безпеки

  За допомогою перемикача безпеки в один клік / один поворот мотор садового подрібнювача можна негайно зупинити одним поворотом. Як кнопка живлення, так і запобіжний вимикач на подрібнювачі STIHL інтегровані в один гвинтовий штекер пристрою.

 • Пневматичні шини Zoom
  Пневматичні шини

  Пневматичні шини покращують маневреність та забезпечують рухливість бензинового подрібнювача STIHL. Його широке шасі підвищує стійкість садового подрібнювача.

 • Широке шасі
  Широке шасі

  Широке шасі гарантує надійну експлуатацію садового подрібнювача STIHL та полегшує його транспортування.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Dokumente

Gebrauchsanleitungen

Sprachen Datum Link
International 20.08.2020