Безпосередній вибір продукції: Бензинові подрібнювачі

GH 460

Бензиновий подрібнювач з 2-х камерною системою

Загальні відомості

З бензиновим подрібнювачем STIHL GH 460 ви робите правильний вибір, якщо шукаєте подрібнювач для великих робочих обсягів та великих земельних ділянок. Завдяки потужному бензиновому двигуну, садовий подрібнювач також обробляє велику кількості твердих гілок, а також м’яких зелених відходів та листя. Навіть гілки товщиною до 60 мм можна за короткий час порізати дрібними стружками. Залежно від вирізування, доступні два окремих отвори для заповнення. Двокамерна система веде до двох спеціальних типів ножів для жорстких або м'яких матеріалів і гарантує довгострокові точні та швидкі результати роботи. Окрім високої продуктивності, особливості безпеки також відрізняються. GH 460 має перемикач безпеки в один клік / один поворот. Подрібнювач легкий у транспортуванні.

46 639 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 22 липня 2022 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

GH 460

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Вага 59 kg
Робочі оберти двигуна 2.740 Об/хв
Рівень гучності звуку, гарантований LWA 104 дБ(A)
Номінальна потужнітсь 3,4 kW / 4,6 PS U/min
Робочий об'єм 190 см³
Максимальна товщина гілок bis 60 мм
Тип двигуна Serie 850 EXi OHV RS
Похибка вимірювання звук. тиску KpA 3 дБ(A)
Тип ножа Multi-Cut 450

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

GH 460

Серійне оснащення

 • 2-камерна система Zoom
  2-камерна система

  Цей бензиновий подрібнювач STIHL має два індивідуальних заливних отвори. Таким чином до садового подрібнювача можна подавати більш твердий гілочний матеріал і змішані, м’якші зелені відходи. Кожна наповнювальна камера оснащена спеціальними ножами, які оптимально обробляють відповідний рубаний матеріал.

 • Похила завантажувальна воронка Zoom
  Похила завантажувальна воронка

  Зручна велика воронка спрощує завантаження подрібнювача STIHL. Воронка має шумоізоляцію та вбудований захист від бризків роблячи пристрій тихішим і безпечнішим для користувача.

 • Ножова гарнітура типу «сендвіч»
  Ножова гарнітура типу «сендвіч»

  Запатентована технологія подрібнення: дисковий ніж із низьким рівнем шуму і конструкцією типу «сендвіч» із поворотними ножами, розривними ножами і дробильним механізмом. Multi-Cut 250 переробляє великі об'єми рослинних відходів, а також гілки діаметром до 40 мм.

 • Вимикач безпеки Zoom
  Вимикач безпеки

  За допомогою перемикача безпеки в один клік / один поворот мотор садового подрібнювача можна негайно зупинити одним поворотом. Як кнопка живлення, так і запобіжний вимикач на подрібнювачі STIHL інтегровані в один гвинтовий штекер пристрою.

 • Інтегрований інструмент
  Інтегрований інструмент

  За допомогою цього подрібнювача STIHL інструмент для проведення робіт з технічного обслуговування вбудований у відділення на корпусі. Наприклад, заміну ножа на садовій подрібнювачі можна здійснити швидко і самостійно.

 • Пневматичні шини Zoom
  Пневматичні шини

  Пневматичні шини покращують маневреність та забезпечують рухливість бензинового подрібнювача STIHL. Його широке шасі підвищує стійкість садового подрібнювача.

 • Широке шасі
  Широке шасі

  Широке шасі гарантує надійну експлуатацію садового подрібнювача STIHL та полегшує його транспортування.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon International 05.07.2022