Безпосередній вибір продукції: Бензинові подрібнювачі
Бензинові подрібнювачі

Бензинові садові подрібнювачі

подрібнюють гілки та садове сміття на дрібні шматочки

Якщо потрібно переробляти велику кількість матеріалу й при цьому не залежати від електромережі, вдалим вибором стане бензиновий подрібнювач. Вони працюють там, де Вам потрібно, і завдяки своїм потужним двигунам мають достатньо резервів навіть для подрібнення товстого хмизу.
• Не залежать від наявності електрики на ділянці, тому є особли- во мобільними
• Особливо потужний бензиновий двигун
• Великий обсяг переробки — ідеально для великих ділянок

Порівняти Модель Максимальна товщина гілок ­мм Номінальна потужнітсь ­ Ціна
GH 370 S bis 45 3,4 kW / 4,6 PS 27 269 грн*
GH 460 bis 60 3,4 kW / 4,6 PS 45 949 грн*

Бензинові подрібнювачі STIHL: раціональне використання садових відходів

Підрізання дерев, кущів і чагарників – обов’язкова регулярна маніпуляція для кожного відповідального садівника. Її результат – не лише охайний сад, а й купа зрізаного гілля, з якою щось потрібно робити. Німецький бренд STIHL («Штиль») пропонує переробляти органічне сміття на компост і мульчу за допомогою бензинового подрібнювача гілок.

Такий пристрій дає змогу переробляти велику кількість матеріалу й при цьому не залежати від електромережі. Гілкоріз можна встановлювати у будь-якому зручному місці, працювати на віддалених ділянках. Завдяки потужному двигуну агрегат може подрібнювати навіть товстий хмиз.

Гілкоподрібнювач бензиновий STIHL: огляд базових характеристик приладів

Мобільність та потужність – основні переваги садових приладів із бензиновим двигуном. Висока продуктивність техніки досягається завдяки наявності:

  • чотиритактного двигуна з повітряним охолодженням;
  • ножової системи з багатошаровою конструкцією типу «сандвіч».
  • додаткових крильчатих ножів, що забезпечують покращене подрібнення.

Корпус подрібнювачів гілок вироблено з міцного полімеру, у конструкції передбачено системи зменшення вібрації. Подрібнювальна камера металева, тому витримує великі навантаження без деформації. Агрегат має стійку та витривалу ходову частину з великими колесами для зручного транспортування. Його можна повільно (у темпі ходи) тягти або штовхати.

За допомогою садового бензинового подрібнювача можна обробляти обрізки дерев та живоплоту, а також міцні й не дуже розгалужені гілки. Рослинний матеріал слід переробляти свіжим, оскільки продуктивність подрібнювача при цьому вища, ніж при переробці висушеного або мокрого.

Яку модель бензинового подрібнювача гілок купити: рейтинг приладів STIHL

До вибору конкретного пристрою слід підходити відповідально, адже агрегат розрахований на роки плідної експлуатації. Збираючись купити подрібнювач гілок із бензиновим двигуном, потрібно враховувати такі важливі фактори, як обсяг переробки, властивості матеріалу (твердий чи м’який) і максимальну товщину гілок, що будуть подрібнюватися.

В актуальному каталозі німецького бренду STIHL представлено такі моделі:

  • GH 370 S. Потужний бензиновий подрібнювач, розрахований на великі обсяги товстого гілля. Має двигун із системою легкого запуску, ножову систему Multi-Cut 370. Максимально допустима товщина гілок – 45 мм.
  • GH 460. Ефективно переробляє гілки діаметром до 60 мм, опале листя, траву, залишки фруктів та овочів. Для зручного завантаження передбачено два окремих отвори: вертикальна воронка для м'яких матеріалів, відкидна – для гілля.
  • GH 460 C. Найпотужніший у лінійці універсальний агрегат із двокамерною системою, вимикачем із блокуванням двигуна «один клік/один оберт». Камери для відходів, ізольовані одна від одної. Гілки і стовбури завтовшки до 75 мм миттєво перетворюються на друзки.

Усі бензинові подрібнювачі STIHL на 100% відповідають сучасним вимогам техніки безпеки.

Особливості експлуатації подрібнювачів гілок бензинових

Перед початком роботи гілкоріза перевірте паливну систему на герметичність, особливо видимі деталі: бак, кришку бака, з’єднання шлангів. Бензин слід заливати перед запуском двигуна внутрішнього згорання. Забороняється відкривати кришку бака та доливати бензин, коли двигун внутрішнього згорання працює або прилад ще гарячий.

Дровокол можна встановлювати лише на рівній і твердій поверхні, поодаль від будівель, брукованих чи посипаних гравієм майданчиків. Оператор має одягати робочу уніформу, рукавиці, навушники й окуляри.

Для подовження терміну служби двигуна важливо завжди підтримувати достатній рівень мастила, регулярно замінювати фільтр мастила та повітряний фільтр, стежити за чистотою ребер охолодження мотора.

Де купити подрібнювачі гілок STIHL: відомості про офіційну дилерську мережу

Один із принципів роботи компанії STIHL – реалізація пристроїв виключно через мережу офіційних дилерів. Сьогодні в Україні працює близько 460 сертифікованих точок продажу, де можна купити не лише садові шредери, а й комплектуючі, додаткове оснащення, мастильні матеріали, спецодяг.

У всіх без винятку дилерських магазинах діє єдина рекомендована ціна на товари STIHL. Це захищає покупця від необґрунтовано завищеної вартості техніки. На нашому сайті ви можете порівняти ціни і характеристики різних моделей, щоб вибрати найкращий варіант.

Дилери STIHL виконують гарантійне і сервісне обслуговування бензинових подрібнювачів гілок. Працівники магазинів проходять профільне навчання і користуються послугами найбільшого складу запчастин у країні. Вибирайте техніку на сайті та замовляйте доставку до дилерського магазину у вашому регіоні. Це зручно та вигідно!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 01 березня 2021 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.