Безпосередній вибір продукції: Мульчувальні газонокосарки

MB 3 RTX

Самохідна, триколісна мульчувальна газонокосарка

Загальні відомості

Газонокосарка VIKING MB 3 RTX

Маневрена й зручна триколісна багатофункціональна газонокосарка VIKING MB 3 RTX із приводом коліс з функцією мульчування. Триколісна конструкція з поворотним переднім колесом робить цю газонокосарку особливо маневреною. Це значно полегшує обкошування трави навколо дерев і кущів, а також на нерівних ділянках. Може використовуватись як косарка з боковим викидом або для мульчування трави.

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 14 січня 2019 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Газонокосарка VIKING MB 3 RTX

Технічні характеристики

Площа газону до 2.000 м²
Ширина скошування 48 см
Робоча кількість обертів 2.800 об./хв 2.800 об./хв. U/min
Висота скошування 25-80 мм
Вага 29 кг
Габарити (Д/Ш/В) 165 x 52 x 110 см
Привід коліс 1 V (1-передача)
Рівень гучності звуку, гарантований LwA 96 дБ(А)
Рівень звукового тиску, заміряний LpA 82 дБ(А)
Коефіцієнт нестабільності рівня звук. тиску KpA 2 дБ(А)
Рівень вібрації 5,00 / 2,50 м/с²

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Газонокосарка VIKING MB 3 RTX

Серійне оснащення

 • Двигун із функцією ReadyStart Zoom
  Двигун із функцією ReadyStart

  Потужний двигун із функцією Ready Start знижує зусилля під час запуску двигуна: необхідно лише раз потягнути за тросик, і двигун запускається. Надійний запуск двигуна при будь-якій температурі завдяки запуску, виключають не спрацьовування.

 • М'яке покриття ручки керування Zoom
  М'яке покриття ручки керування

  Ергономічне м'яке покриття ручки керування забезпечує приємну роботу. Крім того, важіль зупинки двигуна не натиратиме долоні, адже він ховається у спеціальне заглиблення на ручці керування.

 • Ніж для мульчування Zoom
  Ніж для мульчування

  За допомогою ножа для мульчування, що має спеціальну форму, трава поступово зрізається на різній висоті, перемелюється в корпусі на найдрібніші часточки, які рівномірно розсипаються по газону, повертаючи йому поживні речовини і вологу.

 • Налаштування висоти скошування Zoom
  Налаштування висоти скошування

  Налаштування висоти у 3-колісних косарок відбувається шляхом регулювання в зоні осі висоти обох задніх коліс (разом) і переднього колеса. Це дозволяє швидко і просто адаптувати висоту скошування до особливостей газону і технологій.

 • Косіння з боковим викидом Zoom
  Косіння з боковим викидом

  Мульчувальна косарка може працювати з боковим викидом або виконувати мульчування. Якщо відкрити заслонку на корпусі, трава під час косіння буде просто викидатись через боковий отвір.

 • Регульоване переднє колесо Zoom
  Регульоване переднє колесо

  У зафіксованому або вільному положенні: рухоме переднє колесо 3-колісних косарок дозволяє легко маневрувати. А для косіння не надто крутих схилів і охайної стрижки країв газону його можна зафіксувати.

 • Корпус із листової сталі Zoom
  Корпус із листової сталі

  Міцний та стійкий до деформації корпус із листової сталі.

 • Фіксатори ручки QuickFix Zoom
  Фіксатори ручки QuickFix

  Завдяки зручним фіксаторам ручка, що регулюється по висоті, складається швидко і без додаткового інструменту.

 • Антивібраційні елементи Zoom
  Антивібраційні елементи

  Зменшення шуму і вібрацій завдяки вбудованим віброізоляційним елеменам для тривалішої роботи без втоми та кращого контролю з меншими зусиллями.

 • Колеса з подвійними підшипниками Zoom
  Колеса з подвійними підшипниками

  Колеса з подвійними підшипниками надзвичайно надійні й довговічні. Ведучі колеса оснащено шинами з профілем, що забезпечує добрі тягу й курсову стійкість.

 • Привід коліс Zoom
  Привід коліс

  Привід коліс полегшує скошування трави на великих ділянках і схилах. Один поворот важеля керування - і косарка починає працювати. В залежності від моделі косарки VIKING мають від однієї до трьох передач для вибору швидкості руху (див. ілюстрацію).

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.