STIHL на виставці LISDEREVMASH 2020

Спілкування у новому форматі

Участь у LISDEREVMASH 2020

В останні дні вересня в Києві відбулась головна подія деревообробної і лісової промисловості – LISDEREVMASH, який цього року проходив у форматі форуму та включав у себе цілу низку конференцій і круглих столів від фахових об'єднань. Офіційний дилер STIHL, магазина Садібня, також мав нагоду представити професійний інструмент німецького виробника для фахівців лісового господарства та деревообробної галузі зі всієї України. 

Виставка LISDEREVMASH давно стала традиційним місцем зустрічі для фахівців галузі деревообробки з різних країн. Більше 10 років виставка об'єднує на одному майданчику світових лідерів і провідні вітчизняні компанії галузі. Цього року, зважаючи на всі обмеження, спричинені пандемією COVID19, організатори прийняли рішення провести цьогорічний LISDEREVMASH у форматі форуму, зробивши основний акцент на діловій програмі, насиченій корисною інформацією. Не дивлячись на такі вимушені обмеження, компанія STIHL отримала унікальну можливість продемонструвати останні новинки техніки, поспілкуватись із представниками галузі та розповісти про акційні пропозиції.

Яскравий та великий виставковий стенд з новинками та відомими бестселерами STIHL, що допомагають та полегшують роботу з деревиною на виробництві та в побуті, зустічав кожного відвідувача форуму. Перша інжекторна бензопила в світі STIHL MS 500i та потужна професійна бензопила MS 362 C-M із системою електронного керування налаштуваннями двигуна привертали до себе найбільшу увагу. Професійні кущорізи, акумуляторні новинки, ранцеві професійні обприскувачі та захисний одяг були представлені офіційний дилером STIHL, магазином САДИБНЯ.

Ще один приємний сюрприз чекав на учасників біля виставкового центру. Цікавий перформанс приготував майстерний скульптор по дереву Олег Пилипюк. На очах гостей заходу інструментом STIHL була створена чудова скульптура з дерева.

 

Офіційний дилер STIHL, магазин Садібня, достойно представив бренд STIHL на профільному заході такого високого рівня. Завітати в магазин офіційного дилера можна за адресою:

Адреса магазину:
Київ, просп. Перемоги, 40А,
тел. +38 (050) 686-33-33,
https://sadibnya.com.ua/