Щорічна зустріч офіційних дилерів ТОВ «Андреас Штіль»

4 лютого 2017 року, м.Київ

13-та щорічна зустріч офіційних дилерів ТОВ «Андреас Штіль»

Щорічна зустріч офіційних дилерів та колективу ТОВ «Андреас Штіль» – це чудова традиція, яка кожного року збирає всіх разом, щоб обмінятися досвідом, поділитись думками та обговорити плани на майбутнє. Близько 200 дилерів із різних куточків України зібрались цьогоріч 4 лютого в місті Києві на Всеукраїнську зустріч офіційних дилерів ТОВ «Андреас Штіль».

Почесними гостями стали наші німецькі колеги з головного офісу Andreas STIHL AG &Co.KG: Йоахім Бурандт - керуючий продажем продукції STIHL у світі та Патрік Рессеманн - провідний фахівець відділу продаж продукції STIHL у Східній Європі. Вони поділилися з нами стратегією розвитку компанії STIHL у світі, досягненнями 2016 року та планами на майбутнє.

Окремою темою для обговорення стала акумуляторна техніка, яка набуває все більшої популярності як у всьому світі, так і серед українських користувачів. Саме тому компанія STIHL продовжує розширяти асортимент акумуляторних інструментів для професійного використання і домашнього господарства.

Цікавою новинкою цього року стала лінійка інструментів із вбудованим акумулятором для догляду за невеликими ділянками. Акумуляторна коса FSA 45, ножиці HSА 45 та повітродувка BGA 45 були вперше продемонстровані дилерській мережі під час зустрічі та вже незабаром з'являться у продажу.

За традицією по завершенню офіційної частини відбулось урочисте нагородження дилерів STIHL та VIKING, які показали найкращі результати роботи за підсумками 2016 року.

Після офіційної частини на всіх чекала святкова програма. Гарний настрій впродовж вечора дарували артисти відомого театру «Чорний Квадрат». І закінчилася наша зустріч веселими та запальними танцями.