Акційне ЛІТО від STIHL!

Садова техніка STIHL зі знижками 10% та подарунками.

Акція - ТОП15 акційних пропозицій!

Літо у розпалі! Час вигідних покупок садової техніки ще для цьогорічного садового сезону та підготовка до наступного року. Що робимо на присадибній ділянці в серпні? Косимо, миємо, прибираємо - тож великий асортимент садової техніки із сезонними знижками та інші ПОДАРУНКИ – чудова нагода завітати до найближчого дилера STIHL у вашому місті або придбати садового помічника онлайн, невиходячи з дому.

Надійні та потужні мотокоси та кущорізи, потужні повітродувки та міні-мийки, а також косильні струни – на будь-який гаманець та вподобання!

Скористайтесь нагодою вигідно купити ТОП-15 садових помічників зі знижкою 10%:

Акція діє з 01 липня до 31 серпня* 2020 року в магазинах офіційної дилерської мережі STIHL в Україні. 

Замовляй онлайн тут

* Акцію продовжено до 31 серпня 2020 року зі змінами в акційних позиціях. 

АКЦІЯ - Мотокоси STIHL зі знижками 10%

АКЦІЯ - Мотокоси STIHL зі знижками 10%

До кінця липня! Бензинові мотокоси, садові тримери, кущорізи, електричні мотокоси та косильні струни за акційними цінами зі ЗНИЖКАМИ 10% та корисними ПОДАРУНКАМИ в магазинах офіційних дилерів STIHL в Україні або на сайті онлайн сервісу.

АКЦІЯ. Міні-мийки зі знижкою 10%

АКЦІЯ. Міні-мийки зі знижкою 10%

Потужні мийки високого тиску швидко і якісно впораються з будь-якими забрудненнями. Міцна конструкція і комфортне оснащення міні-мийок STIHL перетворюють роботу із ними на задоволення. Знижка 10% на мийки побутового класу та професійні моделі діє до 31 липня.

Увага!

Уникайте покупок продукції STIHL в інтернет-магазинах через ризик придбати підробку! Інтернет-магазини не входять до офіційної дилерської мережі. 

Під час карантину, здійснюйте онлайн покупку оригінальної продукції STIHL у офіційних дилерів на сайті https://stihl-online.com.ua/.