Акція - Літо в стилі STIHL!

Садова техніка STIHL зі знижками до 20%.

Акція - Літо в стилі STIHL

Травень та червень для багатьох найкрасивіший сезон у садовому календарі! Весна приносить із собою нові захоплюючі ідеї для Вашого саду та натхнення на втілення найсміливіших ландшафтних задумів! Великий асортимент садової техніки, НОВИНКИ, сезонні знижки до 20% та інші БОНУСИ – чудова нагода завітати до найближчого дилера STIHL у вашому місті.

Надійні та потужні мотокоси, зручні мотоножиці, ручні обприскувачі, потужні повітродувки, а також комфортні електричні та бензинові  газонокосарки – бензинові, електричні, акумуляторні – на будь-який гаманець та вподобання!

Акція «Літо в стилі STIHL» діє з 1 травня по 30 червня 2019 року в магазинах офіційної дилерської мережі STIHL в Україні.


АКЦІЯ - Газонокосарки VIKING зі знижкою 15%

АКЦІЯ - Газонокосарки VIKING зі знижкою 15%

Сезонна акція триває! Купуйте електричні та бензинові газонокосарки VIKING за акційними цінами ‒ від 4339 грн в магазинах офіційної дилерської мережі в Україні.
АКЦІЯ - Мотокоси STIHL зі знижками до 20%

АКЦІЯ - Мотокоси STIHL зі знижками до 20%

Скористайтесь нагодою купити бензинову мотокосу чи електричний тример за акційними цінами ‒ від 2 269 грн! Знижки до 30% на косильні струни та інші БОНУСИ в магазинах офіційних дилерів STIHL в Україні.
АКЦІЯ - Мотоножиці STIHL зі знижкою 10%

АКЦІЯ - Мотоножиці STIHL зі знижкою 10%

Електричні та бензинові мотоножиці STIHL триматимуть ваш сад у чудовій формі та зроблять цю роботу максимально комфортною. Купити садові ножиці STIHL за акційною ціною від 2779 грн. можна в будь-якому магазині офіційної дилерської мережі STIHL в Україні у травні та червні.
АКЦІЯ - Ручні садові обприскувачі STIHL зі знижкою 10%!

АКЦІЯ - Ручні садові обприскувачі STIHL зі знижкою 10%!

Для використання в домашньому господарстві, на невеликих посівних ділянках, для догляду за квітниками, роботи в теплицях найкраще підійдуть ручні обприскувачі STIHL, об'ємом від 5л до 18л.
АКЦІЯ - Електричні та бензинові повітродувки STIHL зі знижкою 15%

АКЦІЯ - Електричні та бензинові повітродувки STIHL зі знижкою 15%

Опалі пелюстки квітів, сухе листя, гілочки, скошена трава на доріжках та навколо будинку надають ділянці неохайного вигляду. Позбутись цього садового сміття швидко та ефективно можливо, якщо в арсеналі Вашого інструменту знайдеться електрична чи бензинова повітродувка STIHL.

Акція від STIHL - Подвійна вигода!

Умови акції запитуйте в офіційного дилера STIHL у Вашому місті.

Телефон гарячої лінії: 0 800 501 930.
Дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні.

Увага!

Уникайте покупок продукції STIHL та VIKING в інтернет-магазинах через ризик придбати підробку! Інтернет-магазини не входять до офіційної дилерської мережі.