Акційний ТОП-15 садової техніки сезону ВЕСНА-ЛІТО!

Садова техніка STIHL зі знижками 10% та подарунками.

Акція - ТОП15 акційних пропозицій!

Весна приносить із собою нові захоплюючі ідеї для Вашого саду та натхнення на втілення найсміливіших ландшафтних задумів! Великий асортимент садової техніки, НОВИНКИ, сезонні знижки та інші ПОДАРУНКИ – чудова нагода завітати до найближчого дилера STIHL у вашому місті або придбати садового помічника онлайн, невиходячи з дому.

Надійні та потужні мотокоси та кущорізи, комфортні газонокосарки, практичні мотоножиці, потужні повітродувки, а також косильні струни – на будь-який гаманець та вподобання!

Скористайтесь нагодою вигідно купити ТОП-15 садових помічників зі знижкою 10%:

АКЦІЮ ПРОДОВЖЕНО! Акція діє з 15 квітня* до 30 червня 2020 року в магазинах офіційної дилерської мережі STIHL в Україні. 

Замовляй онлайн тут

З 28 квітня 2020 до переліку акційних пропозицій було додано електрокоси, електричні газонокосарки, електричні садові ножиці та електричні повітродувки.

АКЦІЯ - Бензинові газонокосарки STIHL зі знижкою 10%

АКЦІЯ - Бензинові газонокосарки STIHL зі знижкою 10%

Вже зараз! Бензинові газонокосарки STIHL за акційними цінами від 8 369 грн. в магазинах офіційної дилерської мережі в Україні. Замовляй через онлайн сервіс, не виходячи з дому.

АКЦІЯ - Мотокоси STIHL зі знижками 10%

АКЦІЯ - Мотокоси STIHL зі знижками 10%

Вже зараз! Бензинові мотокоси, садові тримери, кущорізи, електричні мотокоси та косильні струни за акційними цінами зі ЗНИЖКАМИ 10% та корисними ПОДАРУНКАМИ в магазинах офіційних дилерів STIHL в Україні або на сайті онлайн сервісу.

АКЦІЯ - Мотоножиці STIHL зі знижкою 10%

АКЦІЯ - Мотоножиці STIHL зі знижкою 10%

Бензинові чи електричні мотоножиці STIHL триматимуть ваш сад у чудовій формі та зроблять цю роботу комфортною. Купити садові ножиці STIHL від 3 049 грн. можна онлайн, невиходячи з дому або в будь-якому магазині офіційного дилера STIHL в Україні.

АКЦІЯ - Садові повітродувки STIHL зі знижкою 10%

АКЦІЯ - Садові повітродувки STIHL зі знижкою 10%

Бензинові та електричні садові повітродувки STIHL зі знижкою 10%. Акція вже почалась! В магазинах офіційних дилерів STIHL в Україні або на сайті онлайн сервісу до 30 червня.

АКЦІЯ - Електричні газонокосарки STIHL зі знижкою 10%

АКЦІЯ - Електричні газонокосарки STIHL зі знижкою 10%

Електричні газонокосарки STIHL за акційними цінами від 3 599 грн. В магазинах офіційних дилерів STIHL в Україні або на сайті онлайн сервісу до 30 червня.