Купуй вигідно - купуй STIHL!

Осінні знижки до -20% та РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ!

Осіння акція 2020 від STIHL! Знижки до -20% та Подарунки

Осінь приносить із собою нові завдання для Вашого саду! Великий асортимент садової техніки, горяча ціна, сезонні знижки та ПОДАРУНКИ – чудова нагода завітати до найближчого дилера STIHL у вашому місті та придбати садового помічника для осінніх робіт на вашій ділянці.

Надійні та потужні мотопили, електричні та бензинові садові пилососи, міні-мийки, пилососи для сухого та вологого прибирання та підмітальні пристрої – на будь-який гаманець та вподобання!

Вигідно купуйте садових помічників зі знижками та подарунками:

Акція діє з 15 вересня по 30 листопада 2020 року в магазинах офіційного дилера STIHL по всій Україні. Також працює зручний сервіс онлайн замовлення, для резервування бажаного інструменту, не виходячи з дому.

Телефон гарячої лінії: 0 800 501 930. Дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні.

Вже зараз! Акція на Ланцюгові пили STIHL зі знижками до -20%!

Вже зараз! Акція на Ланцюгові пили STIHL зі знижками до -20%!

Вже зараз! Знижки до 20% на мотопили STIHL для домашнього господарства та професійного використання. Акція діє в магазинах дилерської мережі STIHL з 15 вересня до 30 листопада. Купуй вигідно - купуй STIHL!

Міні-мийки, садові пилососи, підмітальні пристрої STIHL зі знижками до 15%!

Міні-мийки, садові пилососи, підмітальні пристрої STIHL зі знижками до 15%!

Осінній Must-have від STIHL! Міні-мийки, садові пилососи та підмітальні пристрої зі знижками до 15%! Вже зараз! Акція діє в магазинах офіційних дилерів STIHL з 15 вересня до 30 листопада 2020 року.

Увага!

Уникайте покупок продукції STIHL в інтернет-магазинах через ризик придбати підробку! Інтернет-магазини не входять до офіційної дилерської мережі. 

Під час карантину, здійснюйте онлайн покупку оригінальної продукції STIHL у офіційних дилерів на сайті https://stihl-online.com.ua/.

 

Акційний буклет: Осіння акція 2020! Цієї осені! Купуй вигідно! Купуй STIHL!

Завантажити акційний буклет
(PDF, 0.98 MB)
Майстрування з дерева бензопилою STIHL Майстрування з дерева бензопилою STIHL

Як змайструвати шпаківню, кашпо для квітів або лаву в сільському стилі?

Дізнатись більше