Конкурс у Facebook «Великодній заєць STIHL»

Конкурс «Великодній заєць STIHL» у Facebook

Напередодні Великодніх свят на своїй сторінці у Facebook ми оголосили про проведення креативного конкурсу «Великодній заєць STIHL». За умовами конкурсу потрібно було випиляти з дерева або ж вистригти із зеленої огорожі фігуру зайця за допомогою інструменту STIHL, зняти цей процес та завантажити фото чи відео в коментарях до публікації з конкурсом.

Роботи приймалися до 14 травня і, відверто кажучи, ми були приємно здивовані таким високим рівнем майстерності наших учасників. Креативи вражали і нам важко було визначити, хто ж найкращий серед них. Тому ми прийняли рішення відійти від стандартів та підготували для кожного переможця індивідуальний подарунок. Нагородження переможців відбувалося в офісі ТОВ «Андреас Штіль».

Скульптор Сергій Стеблюк за професійну роботу отримав STIHLний набір: комбіновану каністру, захисні окуляри та рукавиці, державку 2-в-1 і комплект ріжучої гарнітури Carving.

Скульптор-аматор Вячеслав Маринич отримав бензопилу STIHL MS 180 з комплектом ріжучої гарнітури Carving за його «великодніх зайців». Бажаємо Вячеславу надалі творчого натхнення в роботі з новим інструментом.

Наш юний фан Микола Василишин цього разу вразив креативним підходом до виконання умов конкурсу. Варто навіть відмітити, що саме Коля задав таку високу планку серед учасників. Він отримав сучасний комплект захисного одягу.

Ще раз вітаємо переможців!

Ми постійно проводимо конкурси на нашій офіційній сторінці у Facebook. Тож приєднуйтесь!