Нова акумуляторна повітродувка STIHL BGA 85

Нова акумуляторна повітродувка STIHL BGA 85

Новини для вимогливих садоводів-любителів і професіоналів що цінують комфорт: інноваційна акумуляторна повітродувка STIHL BGA 85 з потужним літієво-іонним акумулятором на 36 вольт вже в Україні. Повітродувний пристрій виконує високі вимоги до потужності нагнітання повітря і робочого комфорту для професійного використання.

Мобільна, тиха і потужна - нова акумуляторна повітродувка STIHL BGA 85 також ідеально підходить для прибирання навколо дому, у дворі, в саду та у гаражі. Неважливо, чи є на шляху перешкоди - сходи або кути - із мобільною, тихою та  потужною акумуляторною повітродувкою надзвичайно легко і просто працювати, без кабелю, що заважає пересуватися, і без викиду відпрацьованих газів - ідеальне поєднання інновацій і ноу-хау в технологіях конструювання акумуляторів і електродвигунів. 

Справжня якість від STIHL.

Оснащення в деталях

В новій акумуляторній повітродувці STIHL десятирічне ноу-хау моторних інструментів поєднане з інноваційними акумуляторними технологіями та електродвигунами.

Переваги

Новвий акумуляторний повітродувний пристрій STIHL забезпечує першокласну потужність нагнітання повітря та завдяки інноваційній літій-іонній технології має такі якості як мобільність, чистота та безшумність.

Потужна акумуляторна повітродувка STIHL BGA 85 Відео: акумуляторна повітродувка STIHL BGA 85

Акумуляторна повітродувка STIHL BGA 85 поєднує в собі інноваційні технології виробництва двигунів і акумуляторів.

Переглянути відео (45.67 MB)
Akku-Power mit System von STIHL und VIKING Відео: Акумуляторні інструменти STIHL і VIKING

Нова програма акумуляторних садових інструментів STIHL і VIKING

Відео: Акумуляторна система - інноваційна, унікальна, інтелектуальна (56.74 MB)
Viele Geräte - ein Akku Багато інструментів - один акумулятор!

Працювати мобільно, тихо, без вихлопних газів і проводів: Наші потужні літій-іонні акумулятори сумісні з всіма акумуляторними інструментами STIHL і VIKING.

Акумулятор як система