90-річчя STIHL

90-річчя STIHL

Якість, перевірена часом!

Коли 90 років тому молодий інженер Андреас Штіль відкрив у Штутгарті своє конструкторське бюро, праця в лісі була дуже важкою. Дерева звалювали сокирою, після чого їх перевозили на лісопильні для розпилювання.

Займаючись лісозаготівельною справою, Андреас Штіль все частіше став думати про конструювання переносної, потужної та продуктивної мотопили. Він вважав, що пила має йти до дерева, а не дерево до пили. Зовсім скоро ідея була втілена в інструмент – перша мотопила, яку представило конструкторське бюро, була з електричним двигуном та обслуговувалась двома робітниками.

У 1929 році світ побачив першу бензинову ланцюгову пилу STIHL, яка хоча й важила 46 кілограмів та мала потужність 6 кінських сил, значно полегшила лісозаготівельні роботи. З цього моменту стрімкий розвиток компанії вже неможливо було зупинити і, як казав сам Андреас Штіль, «мотопили наче самі виривались із рук». Кожного року випускалась нова модель, а маленьке конструкторське бюро перетворилось на великий завод.

Наприкінці 1950-х років нова безредукторна бензопила вагою 12 кг і потужністю 6 кінських сил здійснила справжній переворот в уявленні про роботу в лісі. Легендарна ланцюгова пила STIHL «CONTRA» дозволила збільшити продуктивність лісозаготівельних робіт до 200%.

Ця бензопила була легша і при цьому ефективніша, ніж інші бензопили, представлені на ринку в той час.

Цього року компанія Andreas STIHL святкує ювілей. Вже 90 років фірма STIHL задає тон у розвитку технологій конструювання і виробництва мотопил. Ми пишаємося тим, що наша техніка щодня, у всьому світі, доводить свою високу якість та надійність, гарантом якої є словосполучення «Made by STIHL».

Нижче наведено визначні дати та події з історії компанії STIHL.

 

Завантажити буклет "90-річна історія компанії STIHL: 1926-2016".

Заходьте на нашу сторінку у Facebook та завантажуйте світлини для участі у Конкурсі «90-річчя STIHL». Святкуймо разом з нами 90-річчя компанії STIHL!

1920-ті роки

1930-ті роки

1940-ві роки

1950-ті роки

1960-ті роки

1970-ті роки

1980-ті роки

1990-ті роки

2000-ні роки

2010-2016 роки