Принципи корпоративної відповідальності

Принципи корпоративної відповідальності

Група компаній STIHL відчуває себе частиною суспільства і визнає свою відповідальність перед ним у всіх регіонах, в яких працюють її підприємства. STIHL поважає політичні, соціальні, правові і культурні традиції всіх націй і суспільств. STIHL дотримується чинного законодавства відповідних країн і прагне привести виробничі цілі у відповідність з викладеними нижче вимогами. Ці принципи є частиною корпоративної культури і поширюються на всі підприємства групи STIHL. Ми закликаємо всіх співробітників підприємств групи STIHL дотримуватись цих принципів. При цьому ми сподіваємось, що наші ділові партнери дотримуватимуться аналогічних принципів.

Права людини

STIHL суворо дотримується проголошених у світі прав людини

Світ праці STIHL

STIHL дотримується принципів соціальної ринкової економіки та конкуренції, визнає право співробітників об'єднуватися в організації, і відкидає примусову і дитячу працю в будь-якій формі, дотримується принципу рівних можливостей при влаштуванні на роботу, зобов'язується підтримувати на високому рівні і постійно й цілеспрямовано покращувати систему охорони праці та здоров'я людей, підтримує інтеграцію людей з обмеженими фізичними і психічними можливостями.

Навколишнє середовище

Компанія STIHL має за мету підтримувати на високому рівні і постійно покращувати систему охорони праці, як у рамках, так і за рамками виробничих процесів.

Корупція

STIHL відкрито виступає проти корупції, у тому числі проти підкупу та здирництва.

Підписано д-р Ніколас Штіль (голова наглядової ради STIHL AG)

Підписано д-р Бертрам Кандзіора (голова правління STIHL AG)