Кар'єра в STIHL

Кар'єра в STIHL

Якщо Ви шукаєте цікаві задачі, то Ви обрали правильне місце. Ми можете підтримати Ваш талант на умовах чесного та компетентного партнерства, саме так, як це можна очікувати від всесвітньо відомого бренду.

Робота з перспективою

Професійний розвиток в міжнародній компанії

Завдяки сприянню Ви можете дуже швидко взяти на себе відповідальність. Шанс розробляти самому, а також свобода для виявлення власних ідей є головними особливостями кар'єри в STIHL. Міжнародна співпраця та можливість роботи закордоном надає додаткову привабливість.

З перших кроків починається професійна та лінійна кар'єра. Більшість керівництва на нашому підприємстві займають молоді спеціалісти.

Досягнути більшого разом з Вами

Видатні інновації та відмінна якість

Політика виробництва, що відповідає вимогам ринку й часу, а також дальновидна робота з кадрами – ось рушійні сили нашого розвитку, що забезпечують нам позицію ведучого світового бренду. Наші цілі амбіційні: послідовне збільшення долі ринку за рахунок видатних інновацій та відмінної якості «made by STIHL» - разом із Вами.

Нам дуже важлива Ваша соціальна компетенція

Чесна співпраця та відкрите спілкування— це основа культури STIHL

Так же високо, як і  Ваш талант і професійні знання, ми цінуємо Ваші соціальні навички та обов'язки. Чесна партнерська співпраця з підтримкою та відкритим спілкуванням є важливою складовою нашої корпоративної культури.

Відповідальність за результат і заохочення співробітників

Злагодженість цілей підприємства та співробітників

Персональна відповідальність та обов'язки нагороджуються. Для цього проводиться загальне обговорення професійних та персональних цілей на річній нараді співробітників. Таким чином, кожен може дізнатись та оцінити свій індивідуальний вклад в успіх підприємства та власні перспективи розвитку.

До успіху разом

Відкрите спілкування — шлях до успіху

Тільки разом ми можете бути успішними. Тому STIHL надає велике значення відкритості спілкування та можливості покластися один на одного. Конструктивна критика — це не прояв волі начальника, що не ає на увазі двосторонньої взаємодії, а інструмент персонального розвитку.