loading...
Нові ціни: бензопила MS 170 та мотокоса FS 38

  Заготовити дрова, обрізати дерева в садку, тримати під контролем траву та бур'ян на ділянці, відмити до блиску авто, терасу або садовий інвентар? Легко!
  Пропонуємо ТОП-3 садових інструментів STIHL за доступною ціною!
  Бензопила Stihl MS 170, для дома, дачі

  Компактна бензопила Stihl для домашнього господарства із найкращим співвідношенням ціни та якості. Легка й надійна бензинова пила із перевіреним часом базовим оснащенням у сучасному дизайні. Потужність бензопили STIHL MS 170, яка становить 1,8 к.с., є оптимальною для таких популярних завдань на присадибній ділянці як заготівля дров, догляд за садом, обрізка дерев, майстрування з дерева.

  Бензопила STIHL MS 170, шина 30 см
  Найлегша бензинова коса STIHL FS 38

  Компактна та легка бензинова коса для домашнього господарства із найкращим співвідношенням ціни та якості. Мотокоса STIHL FS 38 - оптимальний вибір для обкошування ділянок з молодою травою навколо будинку, клумб, дерев та вздовж доріжок. Бензокоса FS 38 оснащена круглою ручкою, положення якої можна легко відрегулювати під свій зріст, що забезпечить більш зручну роботу. Крім того, кругла ручка дозволяє більш точно скеровувати мотокосу під час косіння між перешкодами, наприклад, між деревами та кущами, та не обмежує рухів на вузьких ділянках.

  FS 38, Мотокоса, косильна головка AutoCut C 5-2
  Міні-мийка STIHL RE 100

  Зносостійка мийка високого тиску STIHL RE 100 оснащена багатьма зручними та функціональними деталями. Алюмінієва головка насоса, тихий індукційний двигун, вбудоване шасі, комплект для нанесення миючого засобу із пляшкою, роторною та плоскоструменевою форсункою із регулюванням тиску. Шарнірне з’єднання шлангу з пістолетом, шланг високого тиску довжиною 6 м, ручка для транспортування.

  RE 100 Мийка високого тиску
  На природі як удома