Чудова новина для прихильників електричного інструменту

Нова лінійка ланцюгових електропил STIHL 2014 року

Нова лінійка електропил STIHL 2014 року Збільшити

Німецька компанія STIHL один з найбільших виробників мотопил у світі, представила українському споживачу нову лінійку електричних ланцюгових пил.

Eлектpопили STIHL не здіймають багато галасу навколо місця роботи та не виробляють вихлопних газів. Працювати електричною пилою Ви зможете навіть у гаражі або в майстерні. Наявність розетки – головна їх вимога для забезпечення бездоганної роботи. Завдяки моделям різної потужності, від 1700 до 2300 Вт кожен знайде ланцюгову електропилу відповідно до своїх потреб.

Моделі STIHL MSE 170 C-Q, STIHL MSE 190 C-Q та STIHL MSE 210 C-BQ якнайкраще підійдуть для домашнього господарства, майстрування з дерева, для догляду за садом та заготівлі дров. Якщо електрична пила необхідна Вам для щоденного використання в будівництві чи в професійній сфері, правильний вибір - STIHL MSE 230 C-BQ. Для максимальної робочої безпеки всі електропили оснащено інерційним гальмом ланцюга QuickStop Super, яке спрацьовує у випадку відпускання задньої рукоятки або сильної віддачі миттєво зупиняючи ланцюг. Моделі з позначкою «В» додатково оснащено системою швидкого натягування ланцюга без використання ключа, за допомогою спеціального фіксуючого колеса, що легко регулюється одною рукою.
Для подовження ресурсу двигуна та плавної роботи без ривків всі електричні пили оснащено захистом двигуна від перевантаження та плавним пуском. Комфортність роботи покращена завдяки зручному індикатору рівня ланцюгового мастила, ручкою з м'яким покриттям, міцним зубчастим упором, кришкою мастильного бака з байонетним замком та сучасним дизайном корпусу.

Все про опалювання дровами Все про опалення дровами

Як вибрати і заготовити дрова? Яка опалювальна цінність різних видів деревини? Як правильно сушити і зберігати дрова?