Запасайся новою технікою STIHL!

Ціни стали привабливіші!

Запасайся технікою за новими цінами!

І хоч за календарем ще зима, на душі у кожного городника-садівника вже наступає справжня весна. І вже нетерпиться скоріше привести до ладу свою садибу.

А для того, щоб ви краще підготувались до весняних робіт  STIHL має для  всіх господарів та господарок чудову новину!

З початком 2021 року ціни на техніку STIHL для домашнього господарства знижено!

Топові моделі бензопил, повітродуйок, мотокіс, садових пилососів, оприскувачів вже сьогодні можете придбати за дуже приємними цінами.

 

Найпопулярніші бензопили STIHL для домашнього господарства.

 

Мотопили STIHL для приватних користувачів - це, перш за все, техніка для заготівлі дров, обрізки саду, будівельних робіт, туризму. Вони не вимагають зовнішнього джерела електроенергії, використовуються в будь-яких погодних і кліматичних умовах.

 

Найпопулярніша, перевірена часом бензопила STIHL MS 170 - це компактна, легка та надійна бензопила, призначена для заготівлі дров, обрізки дерев, робіт в саду, активного відпочинку. 

Її потужності вистачить для всіх домашніх робіт, будівництва, майстрування.

Коштує STIHL MS 170 усього 3 699 грн.

 

Легендарна,  бензопила  STIHL MS 180, флагман продажів - надійна, зручна, легка в керуванні, незамінний помічник у домогосподарстві, будівництві догляді за садом. Доведена якість багатьма позитивними відгуками задоволених користувачів. Ціна бензопили сьогодні - 4 239 грн.

 

Купуючи прості та надійні бензопили кожен господар задовольнить усі потреби, від догляду за домашнім господарством до відпочинку на природі.

MS 180 бензопила
SG 31 обприскувач суперціна
FS 38 суперціна
повітродувка BGA45 суперціна