Стабільність - ознака сімейного бізнесу.

Ханс Петер Штіль та д-р Ніколас Штіль завітали до Stihl Україна

Візит власників холдингу STIHL в Україну
3 червня 2019, Київ
Власники компанії STIHL Holding AG&Co.KG Ханс Петер Штіль та д-р Ніколас Штіль із черговим візитом в Україні   

    Зустріч, коли збираються однодумці та закохані в свою справу фахівці, аж ніяк не можна назвати офіційною. Навіть, якщо йдеться про зустріч власників всесвітньовідомого холдингу та колективу дочірньої компанії в Україні. Відверті запитання та відповіді, прогнози на майбутнє та обмін думками більше схожі на зустріч родини, де кожному є що розповісти та чим поділитись.

    А поговорити було про що. Підведення підсумків піврічної діяльності Stihl в Україні під керівництвом вже нового генерального директора Д'яченка Едуарда Леонідовича. Звітування підрозділів про результати роботи минулого року та плани на майбутнє. Відвідування магазинів Stihl  - обов'язкове в програмі та завжди очікуване дилерами. Цього разу пощастило трьом новим магазинам у Києві та області.

«Минуло 93 роки з моменту заснування компанії STIHL і якщо проаналізувати цей період, можна зробити висновок, що кризи тільки зміцнюють нас» - зазначив у своїй промові д-р Ніколас Штіль, подякувавши від імені всієї родини Stihl колегам та дилерській мережі за багаторічну та віддану співпрацю.

Дещо сумно було усвідомлювати, що цей візит пана Ханса Петера Штіль, представника другого покоління керівництва компанії, був останнім. Після 60-ти років самовідданої та успішної праці він йде на заслужений відпочинок. Скромно та з посмішкою поділився він своїми відчуттями з цього приводу.

«Мені не сумно від цього. Адже за період свого керівництва я встиг прийняти багато стратегічно важливих для компанії рішень, завжди крокуючи попереду конкурентів. Будівництво заводів Stihl у США, Бразилії, Китаї та Філіпінах, розширення продуктової лінійки за рахунок акумуляторної техніки, злиття дочірнього підприємства VIKING із материнським концерном Stihl та збільшення асортименту за рахунок колісного садово-паркового інструменту. А про тисячі інновацій та патентів можна говорити ще не одну годину, адже я інженер – і за фахом, і за покликом душі. Ми й надалі залишаємось сімейним підприємством, адже це завжди було нашою головною перевагою» -

розповів під час відвертої розмови пан Ханс Петер Штіль.


Слідкуйте за подіями та заходами на нашій сторінці STIHL у Facebook.

Ханс Петер Штіль Ханс Петер Штіль (нім. Hans Peter Stihl)

18 квітня 2017 року Ханс Петер Штіль відсвяткував свій 85-й день народження. Більшу частину свого життя - 60 років - він присвятив продовженню справи свого батька, засновника компанії STIHL. Історія, що надихає.

Хансу Петеру Штілю виповнилось 85 років