STIHL Carving Cup 2018

Другий український чемпіонат скульпторів

STIHL Сarving Сup - 2018

В Україні є багато талановитих різьбярів, а їх мистецтво - це захоплююче дійство, яке варте нашої уваги! Саме тому було створено щорічні українські змагання скульпторів!

Вже традиційно, цього року 14 -16 вересня у тематичному парку «Київська Русь» в селі Копачів Київської області відбувся другий український чемпіонат скульпторів «STIHL Carving Cup 2018».

Популяризація видовищного, хоча й молодого для України, напрямку як скульптура по дереву ланцюговою мотопилою, надає змогу нам з Вами, на власні очі, побачити захоплюючі роботи відомих митців та виявити нові таланти!

Цього року в чемпіонаті «STIHL Carving Cup 2018» приймали участь 15 учасників: Стеблюк Сергій, Козачук Олександр, Єпіфанов Роман, Манукян Овнан, Токарер Григорій, Сацук Костянтин, Пилипюк Олег, Гринюк Назар, Матвеєва Евгенія, Халус Іван, Жолудь Сергій, Дацько Роман, Скрипка Петро, Липка Ілля та Семко Василь.
Вони змагались за першість та головні призи – сертифікати для обміну в офісі ТОВ «Андреас Штіль» на будь-яку продукцію STIHL та VIKING.

Роботу скульпторів оцінювало прискіпливе журі, яке визначило трьох переможців конкурсу за десятибальною шкалою згідно з такими критеріями:
- готовність роботи;
- відповідність тематиці фестивалю;
- складність виконання;
- художня оцінка скульптури;
- оригінальність ідеї.

За підрахунками всіх балів переможцями «STIHL Carving Cup 2018» стали:
1 місце – Стеблюк Сергій
2 місце – Кравчук Володимир
3 місце – Халус Іван

Вперше, серед скульпторів, які посіли 4, 5 та 6 місце було проведене додаткове змагання на швидкість «Speed Carving»! Три учасники, три абсолютно однакові колоди, дві години й тему роботи «Від трипілля до України». Найспритнішим став Козачук Олександр, який отримав нагороду за перемогу у змаганні «Speed Carving».

Варто зазначити, що у цьому році майстри здивували всіх своїм креативом та майстерністю. Всі скульптури були дивовижні і створені виключно бензопилами STIHL! І звісно, після завершення змагань всі учасники отримали подарунки і подяку за участь та вражаючі скульптури!