Хансу Петеру Штілю виповнюється 85 років

18 квітня 2017 року Ханс Петер Штіль святкує свій 85-й день народження. Він є генеральним партнером STIHL Holding AG & Co. KG і почесним головою консультитивної і наглядових рад компанії STIHL. Під його керівництвом фірма STIHL успішно розвивалась ставши міжнародною групою компаній.

Ханс Петер Штіль народився в Штутгарті в 1932 році. Його батько, Андреас Штіль, заснував інженерне бюро в 1926 році. Він сконструював ланцюгові пили, які незабаром революціонізували роботу в лісі. Попит на ланцюгові мотопили щороку зростав і його бюро перетворилося на вражаючий завод. До приходу в компанію свого батька в 1960 році Ханс Петер Штіль вивчав механічну інженерію в університеті Штутгарта, де й отримав вчену ступінь. Невдовзі він отримав більше повноважень у компанії і незабаром очолив конструкторсько-виробничий відділ. У 1966 році він став членом ради директорів. Ханс Петер Штіль відповідав за розробку продукції, матеріали та комплектуючі, виробництво та організацію. У 1971 році він став генеральним партнером разом із його батьком.

У 1970-х роках, Штіль, разом зі своєю сестрою Євою, розпочав створення міжнародної виробничої та торгової мережі, яка стала відмінною ознакою бренду STIHL. Пан Штіль піклувався про стабільне розширення асортименту продукції. Під його керівництвом компанія перетворилася на глобального гравця. STIHL є лідируючою торгівельною маркою за продажами мотопил з 1971 р. Штіль надав співробітникам компанії можливість брати участь в успіху компанії - і це все ще застосовується сьогодні. Співробітники можуть підписатися на участь у капіталі компанії. Крім того, в компанії добровільно реалізовані додаткові пільги для співробітників, що включають щорічні бонуси і програму пенсійного забезпечення.

Після 36-річної активної діяльності у раді директорів, 1 липня 2002 року, Штіль відійшов від керівництва компанією разом зі своїми сестрами та братом, передавши управління компанією виконавчій раді, учасники якої не є членами сім'ї Штіль. З того часу сім'я входить до Консультативної і Наглядової рад, де під керівництвом Ханса Петера Штіля, приймаються важливі стратегічні рішення. 30 червня 2012 року він покинув пост голови обох рад. Головування у радах перейняв його син - доктор Ніколас Штіль. Сестра Ханса Петера Штіля - Єва Майр-Штіль, продовжила виконувати функції заступника голови Консультативної і Наглядової рад.

Окрім підприємницької діяльності, Штіль також займав багато почесних позицій. Він був, зокрема, президентом Німецького об'єднання промислово-торговельних палат (DIHT) з 1988 до 2001 року. На цій посаді він виступав за посилення самоврядування в економіці, пан Штіль відповідав за істотне розширення всесвітньої мережі торгово-промислових палат. З 2002 року він представляв Республіку Сінгапур в якості почесного консула і, з 2004 року як почесний Генеральний консул німецьких федеральних земель Баден-Вюртемберг, Гессе, Рейнланд-Пфальц і Саар. Крім того, він був членом наглядових і консультативних рад ряду компаній, в тому числі IBM Deutschland, Bosch і Südwestbank.

Штіль отримав багато нагород за його підприємницькі та почесні досягнення, наприклад Великий Орден за заслуги з зіркою Федеративної Республіки Німеччини (2002), золоту медаль «Гранд Штауфер» федеральної землі Баден-Вюртемберг (2007), премію фонду Конрада Аденауера «Соціальна ринкова економіка» (2009), яку він отримав разом з його сестрою Євою-Майр-Штіль і медаль Рудольфа Дизеля в номінації «Краще інноваційне досягнення» (2012).

Навіть сьогодні у свої 85 років, Штіль як і раніше бере участь у житті компанії. Він щодня приходить у офіс, котрий він до сих пір поділяє з його сестрою Євою Майр-Штіль, і ходить на обід до столової заводу STIHL. Hans Peter Stihl як і раніше твердо відданий компанії, котру його батько заснував більше 90 років тому.

 

Завантажити оригінал фотографії Ханс Петер Штіль

18 квітня 2017 року Ханс Петер Штіль святкує свій 85-й день народження. Він є генеральним партнером STIHL Holding AG & Co. KG і почесним головою консультитивної і наглядових рад компанії STIHL.

Завантажити оригінал фотографії - 3840х5760 (JPG, 4.38 MB)