АКЦІЯ на нову бензопилу MS 462!

Купуй бензопилу та отримай подарунок - державку 2-в-1!

АКЦІЯ - Бензопила MS462

Скористайтесь можливістю в період з 1.02 по 31.03.2019 року купити нову бензопилу STIHL MS 462 або MS 462 C-M та отримати в подарунок заточний пристрій 2-в-1!

Нова бензопила STIHL MS 462 С-M демонструє вражаючу потужність, інтелектуальне керування налаштуваннями двигуна, неймовірно швидке прискорення, продуману ергономіку і міцність.
Завдяки співвідношенню ваги до потужності – 6 кг при 4,4 кВт – вона є найлегшою бензопилою в класі з робочим об'ємом 70 см³. Оновлена система M-Tronic завдяки інноваційній функції калібрування за 72 секунди автоматично налаштовує параметри двигуна відповідно до умов експлуатації. Для того, щоб забезпечити максимальну міцність та надійність, бензопила STIHL MS 462 С-M пройшла ретельні випробовування екстремальною температурою -40°С в умовах дикої природи Аляски, розрідженим високогірним повітрям нависоті 3000 м, спекою в Іспанії. Зручний доступ до всіх основних вузлів дозволяє швидко зробити обслуговування бензопили навіть під час роботи в лісі. Легка, потужна та ергономічна: нова бензопила STIHL MS 462 С-М є ідеальним інструментом для будь-яких лісозаготівельних робіт та обрізки гілок – від першого до останнього різу!

АКЦІЯ на нову бензопилу MS 462!
Інновації для професіоналів:<br />нова потужна бензопила STIHL MS 462

Інновації для професіоналів:<br />нова потужна бензопила STIHL MS 462 Інновації для професіоналів:
нова потужна бензопила STIHL MS 462

Легка, високопродуктивна та ергономічна: професійна ланцюгова пила STIHL MS 462 вже зачаровує користувачів перемагаючи конкурентів у класі двигунів об'ємом до 75см3.