Нові кущорізи STIHL

Запуск за допомогою системи M-Tronic

Запуск двигуна із системою M-Tronic

Із кущорізом STIHL FS 460 C-EM запуск став ще легшим. Завдяки електронній системі керування двигуном M-Tronic вам не потрібно турбуватись про холодний або гарячий запуск.

Із M-Tronic важіль повітряної заслінки має лише одне положення запуску.

Система автоматично розпізнає холодний або гарячий запуск і за допомогою електронної системи розраховує точний об'єм палива. Ви можете зменшити кількість підкачувань і відразу дати повний газ. Ось як це виглядає:

Завжди оптимальна потужність двигуна - M-Tronic

Кущоріз STIHL FS 460 C-EM гарантує професіоналам оптимальний результат з моменту запуску інструмента. Неважливо, запускаєте Ви кущоріз для нової роботи, продовжуєте ним працювати або запускаєте після перерви. M-Tronic точно регулює момент запалювання і дозування палива в будь-якому режимі роботи за допомогою електроніки. До розрахунку беруться зовнішні умови — температура, висота над рівнем моря та якість палива. Завдяки цьому Ви зможете повністю сконцентруватись на виконуваній роботі і добитись максимально ефективного результату.

Оптимальна потужність двигуна досягається після виконання декількох робочих рухів. Для її підтримання система M-Tronic під час роботи постійно перевіряє об'єм палива і регулює його за допомогою електроніки. Тому стає можливим спонтанне прискорення і швидке повернення до режиму стабільного холостого ходу. Вам більше не доведеться регулювати карбюратор вручну за допомогою регулювальних гвинтів при зміні зовнішніх умов, таких як температурні коливання, висота над рівнем моря або неоднорідна якість палива. При цьому в режимі максимальної потужності також компенсується концентрація етанолу в паливі до 25 % (E 25).

М-Tronic запам'ятовує налаштування, здійснені під час останнього використання пили, в електронній пам'яті без будь-яких обмежень за часом і знову застосовує їх після повторного запуску інструменту. Тому при кожному новому пуску за однакових умов двигун відразу зможе розвинути повну потужність - без необхідності здійснення додаткових налаштувань.

STIHL FS 460 C-EM з системою M-Tronic - Ваші переваги

Ручного регулювання карбюратора більше немає

M-Tronic забезпечує електронне дозування палива в карбюраторі для всіх режимів роботи як запуск, холостий хід, часткове і и повне навантаження, а також враховуються зовнішні умови — температура, висота над рівнем моря і якість палива.

Незмінно оптимальна потужність двигуна

Відповідно до температури двигуна й числа обертів блок управління постійно перевіряє поточний робочий стан бензопили й дозує паливо у потрібному об'ємі, за рахунок цього забезпечуючи оптимальну потужність двигуна в будь-яких умовах.

Дуже хороший розгін

За рахунок електронного регулювання моменту запалювання і точного дозування палива FS 460 C-EM автоматично і швидко набирає оберти — навіть після холодного пуску.

Практична функція пам'яті

M-Tronic зберігає налаштування останнього використання і відновлює їх при повторному запуску кущоріза. Тому при кожному новому пуску за однакових умов двигун відразу зможе розвинути повну потужність.