Завод STIHL з лиття магнію під тиском

розширив свою виробничу логістику

STIHL розширює виробничі потужності Збільшити

06.2020, Вайнсхайм, Німеччина. Від дати урочистого закладання фундаменту нового корпусу виробничої логістики заводу STIHL з лиття магнію під тиском минуло 13 місяців. Обсяг інвестицій у нову будівлю склав 18 мільйонів євро, що є найбільшою інвестицією компанії в цей завод.  Д-р Ніколас Штіл, голова Консультативної та наглядової ради компанії STIHL, під час урочистого відкриття нового корпусу наголосив: «З огляду на технологічне лідерство наших ливарних виробів з магнію, перспективи зростання в цьому місці є багатообіцяючими. Значно вищі показники роботи нового логістичного центру внесуть значний внесок у продовження успішної історії нашого заводу з лиття під тиском магнію в Ейфелі». Хартмут Фішер, керуючий директор заводом з лиття STIHL, відзначив: «Завдяки новій виробничій логістиці ми створюємо найкращі умови для подальшого зростання та забезпечуємо майбутню життєздатність нашого розташування. Ми отримали потрібні місця для зберігання, дефіцит яких завдяки нашому сильному зростанню в останні роки, відчувався дуже гостро і оптимізували внутрішні логістичні процеси за допомогою виробничого логістичного простору». Будівельні роботи були офіційно завершені в середині травня, дотримуючись часу та бюджету. «Це надзвичайне досягнення. Я дякую всім залученим компаніям, але, звичайно, також нашій команді на місці та нашим колегам із головного офісу STIHL у Вайблінгені», - подякував Хартмут Фішер.

Енергоефективна виробнича логістика площею 6300 кв. м

Нова виробнича логістика має корисну площу 6 300 кв. метри та понад 11 100 складських місць. Логістика, пов'язана з виробництвом, використовує відпрацьоване тепло від виробництва, тому є особливо енергоефективною і не потребує власного опалення. Хартмут Фішер, керуючий заводом пояснює: «З нещодавно отриманою виробничою площею ми маємо можливість збільшити обсяг виробництва на заводі STIHL з лиття магнію під тиском та розробити нові технології, наприклад у галузі гравітаційного лиття алюмінію, і таким чином збільшити діапазон виробництва. Це створить не тільки додаткові робочі місця в майбутньому, але й можливості для подальшого зростання».

Один з найбільших і найсучасніших заводів з лиття магнію під тиском у Європі

Завод STIHL з лиття магнію під тиском був заснований у 1971 році і на сьогодні є одним з найбільших і найсучасніших заводів з лиття в Європі. Завдяки якості продукції завод є важливою частиною світової виробничої мережі STIHL. Тут працюють близько 750 співробітників, що виробляють високоякісні деталі з магнію - не тільки для бензопил та мотоінструментів, але також для автомобільної, мотоциклічної, велосипедної та електротехнічної промисловості, а також для медичної техніки, які становлять близько 25% обороту.