STIHL на фестивалі льодових скульптур у Львові

STIHL на фестивалі льодових скульптур у Львові Збільшити

11−13 січня у Львові, біля головної ялинки міста, відбувся «Фестиваль Льодяних скульптур 2019». Дев'ять скульпторів змагались у майстерності за титул переможця та головний приз від STIHL. Темою цьогорічних змаганнь «Натхненні Пінзелем» є творчість Іоанна Георга Пінзеля − галицького скульптора середини XVIII століття, представника пізнього бароко і рококо. Під час фестивалю майстри втілювали свої ідеї в кригу створивши дев'ять неймовірних скульптур.

Протягом трьох днів, львів'яни та гості міста з захопленням спостерігали, як поступово величезні крижані брили перевтілювалися на справжні витвори мистецтва створюючи казкову атмосферу навкруги.

Головний приз цього року − акумуляторну ланцюгову пилу STIHL MSА 140 отримав Мар'ян Король, створивши скульптуру під назвою «Танець янголів».

Скульптура Мар’яна Короля під назвою «Танець янголів».

Приз глядацьких симпатій отримав Гордій Старух, за чаруючу «Спіраль часу»! 

Гордій Старух і його скульптура «Спіраль часу»

У змаганні приймала участь Дарія Альошкіна. Вона хоч і тендітна жінка, проте, дуже вправно орудувала бензопилою, втілюючи свою ідею у скульптурі «Птах».

Звичайно ж всі скульптури були неймовірно вражаючими і всі учасники отримали сувенірну продукцію від ТОВ «Андреас Штіль».

Пропонуємо Вам переглянути всі роботи, що були створені впродовж фестивалю Льодових скульптур 2019.

 

Більше світлин з Конкурсу льодових скульптур дивіться на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/stihl.ua