Юні лісоруби та садівники

STIHL на дитячому заході - Місто професій

Юні лосоруби STIHL Збільшити

Вже другий рік поспіль компанія «АНДРЕАС ШТІЛЬ» приймає активну участь у дитячому профорієнтаційному заході – «Місто професій». В ігровій формі кожна дитина отримує можливість спробувати себе в різних професіях та обрати найкращу, щоб у майбутньому стати прекрасним фахівцем.

Разом з організатором проекту, діловим журналом Community, ми подорожуємо обласними центрами України та влаштовуємо цікаве свято для дітей. На нашому майданчику STIHL дітлахи завзято «працюють» лісорубами та садівниками. За виконану роботу вони отримують заробітну плату, сувеніри та подарунки від компанії «АНДРЕАС ШТІЛЬ».

Юні лісоруби вже встигли «попрацювати» в таких містах як Черкаси, Чернігів, Хмельницький, Чернівці, Дніпро, Київ та Львів. Найактивніші приймали участь у конкурсах на дитячих тракторах VIKING, грали у футбол та працювали з дитячими газонокосарками, пилами. Сміливо можна сказати, що від свята у захваті всі учасники: діти, батьки та самі організатори! Фотозвіти з різних міст, де вже відбулося «Місто професій», дивіться на нашій сторінці у Facebook.

Наступні міста та дати проведень уточнюються, тому приєднуйтесь до нас у Facebook та слідкуйте за анонсами!