1 132,83 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

із поєднанням натуральної шкіри і тканини

За допомогою захисних рукавиць STIHL FUNCTION Protect MS професіонали та приватні користувачі можуть працювати безпечно та захищено, наприклад, під час роботи з мотопилою STIHL і при обслуговуванні дерев. Завдяки комбінації натуральної шкіри та текстилю рукавиці STIHL FUNCTION Protect MS забезпечують високу міцність. Вони також забезпечують надійний захист від холоду при низьких температурах, а також зручну посадку та достатню міцність за роботи. Згідно з класом захисту від порізів 0, рукавиці STIHL FUNCTION Protect MS надійно захищають від швидкості руху ланцюга до 16 м/с. Еластичні трикотажні манжети запобігають потраплянню бруду та стружки всередину рукавиць і полегшують процес надягання та знімання.

Додаткова інформація:

  • Склад матеріалу: Натуральна шкіра/текстильна спинка
  • Доступний колір: Триколірний (чорний/білий/помаранчевий)
  • Доступні розміри: S-XL (8-11)
  • Стандарти безпеки: EN 388, EN 420, EN ISO 11393
  • Рівні ефективності згідно EN 388: Захист від стирання (2) / Захист від порізів (1) / Стійкість до розривів (3) / Стійкість до проколів (1) / Cut ISO (X)
FUNCTION Protect MS

Технічні деталі

Підкладкада
Манжетда
Водонепроникніnein

Обслуговування та поради