5 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини30-35 см
Робочий об’єм30,1 см³
Потужність1,3 кВт
Вага4 кг 1)
Співвідношення потужності до ваги3,1 кг/кВт

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Бензопила для домашнього господарства, 1,3 кВт, шина 30 см

Бензопила MS 170

Компактна, легка та зручна бензопила MS 170 від компанії STIHL – надійний та якісний інструмент для домашнього господарства. Потужності двигуна у 1,8 к. с. (1,3 кВт) цілком вистачає для виконання будь-яких завдань, пов'язаних із розпилюванням деревини. Це – найкращий варіант побутової пили, враховуючи співвідношення ціни та якості. Придбати в Україні пилу ланцюгову STIHL («Штіль») 170 безпосередньо від виробника, з його офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням можна у магазинах офіційних дилерів бренду.

Опис бензопили STIHL MS 170

Пила ланцюгова MS 170 має міцний корпус з ударостійкого полімеру із задньою рукояткою управління та передньою трубчастою ручкою, що служить для утримання та спрямування інструменту під час роботи,та зручності його перенесення. Її оснащено класичним двотактним двигуном STIHL, що відрізняється високою продуктивністю різання та економним споживанням палива. У конструкцію пили цієї моделі входять:

  • високоефективна антивібраційна система – вона помітно зменшує рівень вібрацій на ручках, знижуючи навантаження на суглоби та м'язи рук;

  • система змащування ланцюга STIHL Ematic, з регулюванням подачі масла та економною його витратою;

  • надійне ланцюгове гальмо QuickStop, яке підвищує безпечну роботу оператора. Воно миттєво зупиняє ланцюг при сильній віддачі чи відпусканні рукоятки управління;

  • механізм бічного натягу ланцюга без зняття кришки з ланцюгової зірочки;

  • компенсатор, що регулює подачу палива у карбюратор залежно від ступеня засмічення повітряного фільтра.

Пила STIHL («Штіль») 170 комплектується 30 або 35-сантиметровою  шиною та ланцюгом STIHL Oilomatic з кроком 3/8" P. Для зручності контролю рівня палива та масла для змащування ланцюга, баки виготовлені з прозорого матеріалу, а  корпус інструменту має вікна індикаторів.

Застосування

Бензопила MS 170 може використовуватись на присадибній, садовій або дачній ділянці. З її допомогою можна:

  • заготовляти дрова для власного використання;

  • доглядати за садом;

  • очищати ділянку від заростей;

  • формувати крони дерев та чагарників;

  • розпилювати колоди для домашнього будівництва з дерева та проведення столярних робіт.

Аби купити оригінал бензопили STIHL («Штіль») 170 за найкращою ціною –  натисніть на кнопку «Знайти дилера» та оберіть по карті найближчий магазин. Тут ви зможете не тільки придбати інструмент, а й проводити його сервісне обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

MS 170

Обслуговування та поради