24 849,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Динамічна, міцна професійна бензопила потужністю 3,4 кВт

Потужна професійна бензопила «Штіль» МS 361 – ідеальний вибір для щоденної тривалої роботи з розпилення товстих стовбурів дерев та колод. Це витривалий, високошвидкісний інструмент, з шиною 40-45 см, довжиною та потужністю 3,4 кВт (4,6 к.с.). Він відрізняється надійністю, ергономічністю та гарною ріжучою здатністю. Купити бензопилу STIHL («Штіль») MS 361 оригінал за найкращою ціною на українському ринку можна в офіційній дилерській мережі, з гарантією технічного обслуговування у сервісах, що функціонують при магазинах.

Опис пили МS 361 «Штіль»

Бензопила моделі MS 361 оснащена бензиновим двигуном STIHL 2-MIX з фірмовою чотириканальною технологією впорскування, який дозволяє досягти високого моменту, що крутить, і зниження витрат палива за рахунок оптимального згоряння паливоповітряної суміші. До особливостей бензопили MS 361 можна віднести наявність у конструкції:

  • потужної шини Rollomatic з мастильною системою Ematic, що рівномірно розподіляє масло по всьому ланцюгу. У пилах цієї моделі використовується фірмовий ланцюг, що виготовляється у Швейцарії;
  • антивібраційної системи – вона призначена для зниження рівня вібрацій на рукоятках, що полегшує тривалу роботу з інструментом та запобігає розвитку професійного захворювання через порушення кровообігу в руках;
  • гальма QuickStop, що миттєво зупиняє пильний ланцюг при сильній віддачі або натисканні на передній захист рук;
  • декомпресійного клапана, що дозволяє випускати з циліндра частину суміші при запуску двигуна. Це полегшує використання ручного стартера, як і наявність у його ручці елемента, що демпфує, – він значно знижує навантаження на м'язи рук;
  • компенсатора, що відповідає за склад вихлопу та забезпечує стабільні показники потужності двигуна та витрат палива незалежно від того, наскільки засмічений повітряний фільтр.

Оснащеність пили безпечним бічним механізмом натягу ланцюга, одноважільним керуванням, кришками масляного і паливного баків, що легко відкриваються і закриваються, завдяки замкам байонетного типу – все це значно спрощує користування інструментом і його обслуговування.

Бензопила «Штіль» МS 361 має оптимальні характеристики рівня потужності звуку, звукового тиску та вібрацій і може використовуватись у зимовий період завдяки наявності обігріву карбюратора.

Сфера застосування

«Штіль» МS 361 – професійна бензопила, купити яку можна для використання в лісовому, комунальному господарстві та на будівництві для щоденного виконання великого обсягу робіт, у тому числі:

  • заготівлі лісу та первинної обробки пиломатеріалів;
  • обрізки гілок та валки дерев у парках, дворах та на вулицях з метою проріджування;
  • розкряжування колод;
  • виготовлення дерев'яних конструкцій у будівництві – лісів, опалубки та інших.

Аби купити бензопилу «Штіль» МС 361 за вигідною ціною та з гарантією технічного обслуговування – знайдіть на нашому сайті найближчого до вас офіційного дилера, де ви і зможете придбати цей інструмент.

Професійна бензопила STIHL MS 361

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Компенсатор
Компенсатор
Бокове натягування ланцюга
Бокове натягування ланцюга
Антивібраційна система
Антивібраційна система

Технічні характеристики

Довжина шини40-45 см
Робочий об’єм59 см³
Потужність3,4 кВт
Вага5,6 кг 1)
Співвідношення потужності до ваги1,6 кг/кВт

Обслуговування та поради