28 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Акумуляторна підмітальна машина KGA 770: для швидкого та легкого підмітання великих територій

Акумуляторний підмітальний пристрій для прибирання великих територій з твердим покриттям і площею до 2000 м2. Акумуляторний привід щіток и підмітального валика дозволяє витрачати менше зусиль на просування агрегату вперед. Щітки и валик завжди обертаються з оптимальною швидкістю. Вони чудово справляються з прибиранням сміття в кутах и ​​навколо перешкод, тому що обертаються навіть тоді, коли оператор зупиняється. Якщо акумулятор не вставлено або не заряджений, пристрій вільно пересувається вручну. Підмітальна система STIHL Multi-Clean PLUS являє собою дві дискові щітки и підмітальний валик. Пристрій оснащений містким резервуаром для сміття (50 л). Ідеально Підходить для внутрішніх приміщень, наприклад, складів и гаражів. Рекомендований использование з акумулятором AP 80.
KGA 770

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

STIHL MultiClean PLUS
STIHL MULTICLEAN PLUS
Robuste Beborstung
Прочна щетина
Центральне регулювання висоти щіток
Центральне регулювання висоти щіток

Технічні характеристики

акумуляторна технологіялітій-іонний
Рекомендований акумуляторAP 100
Вага без акумулятора16 кг
Ширина обробленої смуги77 см
Об'єм резервуара для сміття50 л

Обслуговування та поради