Продукція VIKING

VIKING пропонує широкий асортимент надійної і зручної садової техніки для якісного догляду за садом і газоном: електричні та бензинові газонокосарки, культиватори, аератори, садові подрібнювачі, трактори-газонокосарки, райдери, роботи-газонокосарки.

Задоволення та радість від догляду за газоном та садом починається з відвідування магазину офіційного дилера VIKING. Тут Ви знайдете широкий асортимент садової техніки австріської фірми VIKING - підприємства групи STIHL. В офіційного дилера VIKING Ви завжди отриматєте компетентну консультацію та кваліфіковане гарантійне та сервісне обслуговування.

Сподіваємось, що наш детальний електронний каталог продукції VIKING, що містить детальний опис, технічні характеристики та ціни допоможе Вам зорієнтуватись у розмаїтті садової техніки та дізнатись більше про особливості окремих моделей садової техніки, інноваційні технології та інші переваги продукції компанії VIKING. Бажаємо Вам приємної подорожі сторінками каталогу продукції VIKING.

Зверніть увагу!
Останнім часом на ринку з'являється все більше неоригінальних запчастин для продукції VIKING. Просимо зауважити, що використання таких запчастин і приладдя знімає відповідальність фірми VIKIING за безпечність, надійність та відповідність технічних характеристик нашої продукції. Гарантія в такому випадку також припиняє свою дію.