Фінальний розпродаж!

Культиватори VIKING зі знижкою -15%!

Остаточний розпродаж культиваторів!
Культиватори VIKING – це не лише потужність! Скопування, розпушування, сапання, підгортання – їм під силу будь-яке завдання. А за високий робочий комфорт відповідають багаточисельні деталі оснащення.

Ергономіка в кожній деталі оснащення

  • Спеціальна гвинтоподібна форма фрез та їх оптимізоване розташування забезпечують послідовне заглиблення у грунт. Культиватор рухається без ривків, плавно та м'яко. Для користувача це означає - робота без втоми та навантаження на спину та руки.
  • Ручка керування регулюється по висоті, а також вліво та вправо за допомогою лише одного фіксатора! Індивідуальне налаштування ручки стає відчутним під час тривалої роботи, адже зручне положення корпусу та рук знімає навантаження на спину, плечі та поперек.
  • Антивібраційна система, низьке розташування центру ваги та оптимальна симетрія відчувається відразу з першої хвилини роботи у стабільності та збалансованості культиватора.
  • Розбірний комплект фрез та захисні диски
  • Надпотужний двигун з верхнім розташуванням клапанів із полегшеним запуском
  • Гальмівна шпора з великим кутом повороту, із регулюванням глибини та фіксатором. 

Так, культиватори VIKING - ергономіка в кожній деталі, яку ви відчуєте з перших хвилин роботи!

Фінальний РОЗПРОДАЖ КУЛЬТИВАТОРІВ VIKING триває!
Цього року зелений бренд VIKING, що входить у групу підприємств STIHL, змінює свій колір на помаранчевий. VIKING стає STIHL, але, як і раніше, розробляється та виготовляється на заводі в Австрії та відповідає найвищим стандартам якості STIHL.

Завітайте до найближчого магазину офіційної дилерської мережі STIHL в Україні до закінчення техніки на складі! Cкористайтесь нагодою придбати якісний культиватор преміум-класу за вигідною ціною зі знижкою до 2 500 грн!

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ КУЛЬТИВАТОРІВ >>

 

Інновації для професіоналів:<br>нова потужна бензопила STIHL MS 462

Інновації для професіоналів:<br>нова потужна бензопила STIHL MS 462 Інновації для професіоналів:
нова потужна бензопила STIHL MS 462

Легка, високопродуктивна та ергономічна: професійна ланцюгова пила STIHL MS 462 вже зачаровує користувачів перемагаючи конкурентів у класі двигунів об'ємом до 75см3.

Переглянути відео про продукцію STIHL Відчуйте притяжіння продукції STIHL та VIKING

Перейти до розділу: Відео