33 239,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Інноваційний кущоріз 2,4 кВт із оснащенням класу "комфорт"

НОВИНКА. ВЖЕ У ПРОДАЖУ

Міцний та потужний 2,4 кВт кущоріз FS 491 C-EM для професійних робіт у сільському, комунальному та лісовому господарствах під час розчищення території від трави, заростей та молодої порослі.

Із 4-точковою антивібраційною системою STIHL, системою легкого запуску STIHL ErgoStart, багатофункційною ручкою, дворучною рукояткою, що регулюється за допомогою гвинта "баранця", економним двигуном 2-МIX. Серійно зі спрощеним запуском, кнопкою "стоп" із самоповерненням та системою електронного керування двигуном STIHL М-Tronic. В комплекті з універсальним ранцевим ременем ADVANCE PLUS.

Високу продуктивність косіння забезпечує збільшений діаметр косіння до Ø 520мм. Низький рівень вібрації. Міцна конструкція. Комфортний запуск та знижені витрати. Ідеальний інструмент для тривалого косіння на великих територіях.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Фіксатор баранець
Регулювання ручки коси фіксатором-баранцем
Ергономічна дворучна рукоятка
Ергономічна U-подібна рукоятка
Двигун 2-MIX
Двигун STIHL 2-MIX із системою продувки

Технічні характеристики

Робочий об'єм51,6 cм³
Вага9,3 кг 1)
Діаметр скошування520 мм
Загальна довжина180 см 2)
Потужність2,4/3,3 кВт/к.с.

Обслуговування та поради