Актуальне в світі STIHL

Каталог STIHL 2023

Каталог STIHL 2023

Тут ви можете завантажити електронну версію каталогу з усією інформацією, що стосується продукції STIHL. У каталозі наведено відомості про новинки продукції, детальні технічні характеристики та особливості інструменту STIHL, а також таблиці для підбору приладдя для інструментів.
Каталог STIHL 2023
Відвідувачі стенду STIHL знайомляться з новинками продукції, в тому числі з бензопилою STIHL

Календар виставок

Наша компанія регулярно приймає участь у виставках національного та місцевого значення, проводить демо-покази, навчання та змагання. Це чудова нагода ближче познайомитись із продукцією STIHL, дізнатись про новинки та акції, отримати каталоги та фахову консультацію.
Маркетингові заходи 2023
Акумуляторна ланцюгова пила STIHL MSA 120 C, акумуляторний тример для газону FSA 57, акумуляторні мотоножиці HSA 56, акумуляторна повітродувка BGA 56 на дерев’яному настилі

Акції та новинки

В цьому розділі ви знайдете актуальну інформацію про діючі акції STIHL, цікаві пропозиції, результати тестування та багато іншого.
Акції та новинки
Догляд за технікою: Акумуляторні мотоножиці STIHL HSA 56 чистяться щіткою

Експлуатація та догляд за інструментом

Надійність та справність мото-інструментів важливі для кожного проєкту. Тут ви знайдете поради, які допоможуть вам професійно працювати з кожним інструментом STIHL.
Експлуатація та догляд за інструментом