Садові пилососи / Повітродувки

FilterIconФільтри

Категорія користувачів
Тип приводу
Спеціальні пропозиції
SHA 56
НОВИНКА
SHA 56 / AK-СистемаСадові пилососи / Повітродувки
Без акумулятора та зарядного пристрою
7 999,00 ₴
Бензинова повітродувка BG 50
Бензинова повітродувка BG 50Садові пилососи / Повітродувки
6 659,00 ₴
BG 56
Бензинова повітродувка BG 56Садові пилососи / Повітродувки
9 499,00 ₴
Бензинова повітродувка BG 86
Бензинова повітродувка BG 86Садові пилососи / Повітродувки
12 359,00 ₴
Ранцева повітродувка STIHL BR 350
Ранцева повітродувка BR 350Садові пилососи / Повітродувки
19 999,00 ₴
Ранцева повітродувка BR 550
Ранцева повітродувка BR 550Садові пилососи / Повітродувки
23 769,00 ₴
BR 700
Ранцева повітродувка BR 700Садові пилососи / Повітродувки
24 999,00 ₴
BR 800
Ранцева повітродувка BR 800Садові пилососи / Повітродувки
26 999,00 ₴
BGA 45
BGA 45 / AI-ЛінійкаСадові пилососи / Повітродувки
3 999,00 ₴
BGA 60 / AK-Система
BGA 60 / AK-СистемаСадові пилососи / Повітродувки
від
5 799,00 ₴
BGA 86
BGA 86 / AP-СистемаСадові пилососи / Повітродувки
9 199,00 ₴
BGE 71
Електрична повітродувка BGE 71Садові пилососи / Повітродувки
3 599,00 ₴
BGE 81
Електрична повітродувка BGE 81Садові пилососи / Повітродувки
4 999,00 ₴
Садовий пилосос SH 56
Садовий пилосос SH 56Садові пилососи / Повітродувки
Ручний садовий пилосос із функцією повітродувки
11 399,00 ₴
Садовий пилосос SH 86
Садовий пилосос SH 86Садові пилососи / Повітродувки
13 789,00 ₴
Електричний садовий пилосос SHE 71
Електричний садовий пилосос SHE 71Садові пилососи / Повітродувки
5 199,00 ₴
Електричний садовий пилосос SHE 81
Електричний садовий пилосос SHE 81Садові пилососи / Повітродувки
6 499,00 ₴
17 з 17 товарів

Приладдя та аксесуари


ПОВІТРОДУВКИ ТА САДОВІ ПИЛОСОСИ STIHL ДЛЯ ШВИДКОГО ПРИБИРАННЯ


Якісне прибирання присадибної ділянки, території навколо будинку, парків та вулиць – це завдання, з якими впорається лише потужна продуктивна техніка. Ефективні ручні та ранцеві повітродувні пристрої та садові пилососи STIHL значно полегшують та спрощують роботу, допомагають швидше впорядкувати територію.
ВІД ЛЕГКОГО СМІТТЯ ДО МОКРОГО ЛИСТЯ


Техніка для прибирання STIHL швидко й легко прибирає бруд, сміття, пісок, листя та тирсу. Незалежно від того, чи ви щойно скосили траву на газоні, чи прибрали важке мокре листя на доріжці, чи плануєте велике прибирання після заходу або концерту. Наші садові пилососи окрім збирання садового сміття, значно зменшують його в об’ємі, а наші повітродувки швидко прибирають листя та сміття з будь-яких за площею територій.


ЕФЕКТИВНЕ ТА ЯКІСНЕ ПРИБИРАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ САДОВИХ ПИЛОСОСІВ, РУЧНИХ ТА РАНЦЕВИХ ПОВІТРОДУВОК STIHL


Охайна прибудинкова територія, клумба чи галявина у будь-яку пору року за кілька хвилин – можливо, якщо ви маєте в своєму господарстві повітродувку чи садовий пилосос STIHL. Зручні, ергономічні та продуктивні пристрої незамінні в домашньому та комунальному господарствах. Кожна повітродувка STIHL вирізняється гарною ергономікою та високою продуктивністю. Міцна, але легка конструкція повітродувок та садових пилососів дозволяє виконувати навіть складні роботи з прибирання без швидкої втоми м'язів плечового поясу. Залежно від особливостей конструкції повітродувки можуть бути:
•    Ручними. Вирізняються компактністю і мобільністю. Мають багатофункціональну ручку-тримач, видувну трубу з плоским чи круглим соплом і плечовий ремінь (у деяких моделях).
•    Ранцевими. Це потужні моделі для професійного щоденного використання особливо великих площ і більш комплексних завдань. Мають ранцевий ремінь полегшують переноску приладу і знижують навантаження на руки.
Використовуючи сучасну техніку, ви будете прибирати у 6 разів швидше та набагато ретельніше ніж звичайним віником чи граблями.


БЕНЗИНОВІ, АКУМУЛЯТОРНІ ЧИ ЕЛЕКТРИЧНІ?


Широкий асортимент садових пилососів, ручних та ранцевих повітродувок STIHL починається від компактних моделей для присадибної ділянки до надміцної професійної техніки для важких щоденних випробувань під час прибирання вулиць, парків та стадіонів. Особливо потужні ранцеві повітродувки є оптимальним вибором для доглядачів, домовласників, садівників і ландшафтних дизайнерів або муніципалітетів. Завдяки великій швидкості повітря бензинові моделі дозволяють ефективно та з високим рівнем комфорту прибирати тротуари або цілі виставкові майданчики.

Наші акумуляторні повітродувки дозволяють легко розпочати роботу. Не тільки завдяки малій вазі, але й тому, що це найтихіші моделі в асортименті. Тож ви можете створити справжній фурор у будь-який час, навіть у місцях, чутливих до шуму. Акумуляторні повітродувки без викидів з високою швидкістю повітряного потоку та потужністю створені для малошумного прибирання в таких місцях, як парки, дитячі садки або житлові райони.

Або ж ви шукаєте повітродувку, яку хотіли б використовувати переважно на прилеглій до вашого будинку території? Тоді ми рекомендуємо одну з наших електричних повітродувок для листя. Сильний потік повітря в поєднанні з приємно тихим робочим шумом робить ці моделі ідеальним інструментом для приватних користувачів і на територіях, прилеглих до будинків.


ПРАКТИЧНЕ ПРИЛАДДЯ ДЛЯ ПОВІТРОДУВОК ТА САДОВИХ ПИЛОСОСІВ


Ми пропонуємо різноманітне приладдя для повітродувок і садових пилососів для ще більшого розширення можливостей використання та додаткової зручності. Ви можете дооснастити вашу повітродувку STIHL вигнутою плоскою насадкою або мішком для збору пилу для особливо запилених робіт. До повітродувок можна додати різні насадки, ремені для комфортної роботи або набір для чищення водостоків. Також доступний спеціальний комплект насадок, за допомогою якого можна в будь-який момент перетворити повітродувку на садовий пилосос.