STIHL та лісове господарство — тісна співпраця від заснування компанії

У лісовому господарстві компанія STIHL від самого початку заснування залишається вашим надійним партнером, продовжуючи розробляти та виготовляти техніку для щоденного виконання складних завдань у найважчих умовах.

Фахівці з догляду за деревами у комунальному та ландшафтному господарстві у всьому світі цінують відмінну керованість та ефективну роботу бензопил STIHL. Так STIHL піднімає продуктивність і безпеку на новий рівень.

Новаторський дух і закладення фундаменту для всесвітнього успіху

STIHL та лісове господарство 1926

Коли у 1926 році Андреас Штіль відкривав у Штутгарті своє конструкторське бюро, праця в лісі була важкою і трудомісткою. Дерева звалювали за допомогою сокир або дворучної пили і перевозили на лісопильні  для розпилювання. І лише на цьому етапі використовували мотопилу. 

Інженер і молодий підприємець Андреас Штіль, який на той час займався деревообробним обладнанням і часто бував на лісопильних підприємствах, вважав, що пила має йти до дерева, а не дерево до пили.

Все частіше він став думати про конструювання переносної, потужної та продуктивної мотопили. Зовсім скоро ідея була втілена в життя. Перша власна мотопила «Конструкторського бюро А. Штіля» була з електричним двигуном та обслуговувалась двома робітниками.  В 1929 році з'явилась перша дворучна бензинова пила STIHL, яка важила 46 кг та мала потужність 6 к.с.

Оскільки постачальники комплектуючих деталей постійно створювали проблеми через технічні непорозуміння, він почав самостійно виготовляти й деталі. З цього моменту стрімкий розвиток компанії вже неможливо було зупинити і, як казав сам Андреас Штіль, «мотопили наче самі виривались із рук».

Конструкторське бюро
STIHL Contra

Справжню революцію у 1959 році в лісовому господарстві зробила безредукторна бензопила STIHL Contra. Маючи  вагу 12 кг і потужність 6 к.с., вона стає найлегшою і найефективнішою з усіх подібних продуктів,  представлених на ринку. З її допомогою лісопромислові підприємства підвищили свою  продуктивність до 200 відсотків.

Так називається щось особливе

STIHL Contra одна з небагатьох пил STIHL, яка отримала звучну назву: не номер, не літери з абревіатури. Велика рідкість у світі STIHL. Адже це пила, яка виділяється з натовпу. 

«Contra» від STIHL стала контрвідповіддю по відношенню до пил, що на той час існували на ринку  — як винахід, сповнений технічних інновацій.  І назва говорить сама за себе: коли в 1959 році компанія STIHL випускає Contra, важкі часи залишилися позаду. 

Техніка STIHL для лісового господарства

Більше потужності для будь-яких завдань

Бензопила MS 462 під час роботи в лісі

STIHL MS 462: найлегша високопотужна професійна бензопила в своєму класі

Бензопила STIHL MS 462 та її модифікація із M-Tronic вже встигла за короткий час здобути визнання професіоналів як найлегша й найпотужніша бензинова ланцюгова пилка в класі 70 см³. Випробувальні тести та її реальна експлуатація в екстремальних кліматичних умовах довели, що модель MS 462 C-M переважає пристрої конкурентів за всіма параметрами. Вона демонструє вражаючу потужність, інтелектуальне керування налаштуваннями двигуна, неймовірно швидке прискорення, продуману ергономіку і міцність.

НАСПРАВДІ ПОТУЖНА КОМБІНАЦІЯ ВІД STIHL: АКУМУЛЯТОРНА МОТОПИЛА MSA 300 ТА АКУМУЛЯТОР AP 500 S

Cтенд STIHL, включаючи виставлені мотопили та засоби захисту

STIHL на виставках і заходах

Бажаєте дізнатися більше про STIHL та наші професійні продукти? Тоді відвідайте нас на виставці, ми з нетерпінням чекаємо особистого спілкування з Вами! Дізнайтеся актуальну інформацію про майбутні дати тут.

Техніка та приладдя для лісового господарства

Знайти дилера STIHL поблизу

Захисний одяг та аксесуари STIHL: ваш надійний захист

Троє чоловіків у захисному спорядженні перед автомобілем із відкритим багажником і акумуляторними інструментами STIHL всередині

Інновації STIHL для безпечної роботи

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів.  В асортименті захисного одягу STIHL Ви знайдете все необхідне екепірування із захистом від порізів під час роботи з бензопилою.

Надійний захист з голови до ніг

Більше корисного від профі для профі