Відрізні диски STIHL: точні, міцні, надійні

Правильні відрізні диски проявляють себе в роботі з бензорізами під час обробки найтвердіших матеріалів. Які відрізні диски є в асортименті STIHL? Для яких робіт використовуються та що робить їх міцними? Дізнаємось більше.

Чоловік працює на будівельному майданчику з відрізним верстатом STIHL TS 500i

Відрізні диски STIHL — ріжуть найтвердіші матеріали 

Відрізні диски передають зусилля бензоріза в матеріал, що обробляється. Робота з бензорізом пов’язана з великими складнощами, що обумовлює відповідно високі вимоги до відрізних дисків. Наші відрізні диски відповідають найвищим стандартам якості, щоб ви на будмайданчику, під час дорожніх робіт або рятувальних заходів завжди могли покластися на точність різання та надійність роботи обладнання. Не в останню чергу цьому сприяють інноваційні технології виробництва й оптимальна налаштованість відрізних дисків на бензорізи STIHL і навпаки.

Види відрізних дисків

Відрізні диски від STIHL діляться на дві основні категорії: на основі синтетичних смол і алмазні. Далі ви дізнаєтесь, чим вони відрізняються між собою:

Відрізні диски на основі синтетичних смол

Чоловік працює на будівельному майданчику бензорізом STIHL TS 500i з відрізними дисками на основі синтетичних смол

Відрізні диски на основі синтетичних смол від STIHL виготовлені зі скловолокна, зв’язувальної речовини на основі синтетичних смол і абразивного корунду. Ці матеріали змішують, надають їм потрібну форму й запікають, отримуючи на виході готові відрізні диски. Такий процес забезпечує оптимальне з’єднання компонентів. Спеціальна обробка дисків, а також три шари скловолокна забезпечують відмінну стійкість у подальшому використанні, навіть за найвищих обертів. Відрізні диски на основі синтетичних смол значно дешевше алмазних і проявляють свої сильні сторони передусім в обробці металів і литих труб.

Алмазні відрізні диски

Бензоріз STIHL TS 440 із алмазними відрізними дисками в роботі

Алмазні відрізні диски — це універсальний варіант, який підходить для обробки найрізноманітніших матеріалів. Алмазні диски особливо проявляють свої переваги перед іншими зокрема в разі використання на природному камені, бетоні та асфальті.

Корпус відрізного диска виготовлений із спеціальної сталі, яку було додатково піддано гартуванню, відпусканню та попередньому напруженню. Така спеціальна обробка корпусу гарантує, що відрізний диск буде стійко й надійно працювати навіть в умовах високих навантажень — і це за максимальної швидкості 360 км/год.

Алмази в результаті спікання під високим тиском не тільки потрапляють саме на ті місця в різальному сегменті диска, куди потрібно, але й оптимально з’єднуються в сегменті. Унаслідок запікання цієї заготівки під дуже високою температурою створюється надзвичайно стійка до опору композиція, у якій відсутні пропуски, та яка забезпечує оптимальну продуктивність різання. Готовий різальний сегмент після цього приварюється до корпусу диска. Такий процес на відміну від безпосереднього спікання відрізних дисків забезпечує сполучення, здатне витримувати надзвичайно високі навантаження, за рахунок чого зусилля бензоріза оптимально конвертується в різання найміцніших матеріалів.

Продуктивність відрізних дисків STIHL 

Відрізні диски STIHL оптимально адаптовані під наші бензорізи — їх комбінація є гарантом ефективної, зручної та безпечної роботи. Завдяки спільним розробкам компонентів ми досягаємо високих показників строку служби за одночасно швидкого й точно різання. Спеціальний технологічний процес виготовлення та обробки наших відрізних дисків забезпечує менший рівень вібрації під час різання та оптимальну передачу зусилля бензоріза в матеріал, що обробляється. У нашому широкому асортименті алмазних дисків та дисків із синтетичних смол ви обов’язково знайдете потрібний відрізний диск саме для ваших завдань і умов роботи, що дозволить вашому бензорізу проявити свій потенціал потужності на повну.

Потрібна консультація? Завітайте до офіційного дилера STIHL!

підсумок: Відрізні диски

  • Відрізні диски STIHL відповідають найвищим стандартам якості, вони оптимізовані для використання з бензорізами STIHL.

  • Особливий технологічний процес виготовлення та обробки наших відрізних дисків гарантує ефективну, ергономічну й безпечну роботу.

Більше цікавого для прихильників технологій